fbpx

Konečně už se všichni můžeme trochu lépe nadechnout, a tak jsme na léto a brzký podzim připravili nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a vedle nich ti nabízíme báječnou atmosféru městečka pod zámkem a bezpočet aktivit pro relaxaci po celém dnu v angličtině nebo němčině.

Intenzivní jazykové kurzy vedeme úspěšně více než 20 let a na zkušenosti našich studentů se můžeš podívat v krátkých video referencích.

Co je letošní novinkou?

Naše kurzy angličtiny a němčiny jsou určeny pro jednotlivce i miniskupiny. Letos jako novinku vyhlašujeme otevřené firemní kurzy, tj. miniskupiny pro účastníky z různých firem a s určitým zaměřením. Kromě toho, že se o kurzovné podělíš s kolegou z jiné firmy, určitě tě nadchne možnost prodiskutovat s někým aktuální situaci i profesní zkušenosti.

Program jazykových kurzů angličtiny a němčiny přímo pro praxi

Kurzy jsme zvolili různě dlouhé, od dvoudenních až po pětidenní, nicméně každý kurz bude obsahovat bloky pro praxi z těchto tří oblastí, viz. níže. Podle délky kurzu se bude lišit intenzita a podle jazykové úrovně rozsah. Nicméně pokud máme v jazyce aktivně komunikovat a zlepšovat se, je třeba mix všech oblastí.

 1. témata – obchodní setkání, korespondence, telefonování, vyjednávání, prezentace, small talk (business meetings, correspondence, telephoning, negotiation, presentation, small talk)
 2. gramatika v praxi – odpovídající gramatika dané úrovni přizpůsobená účastníkům a jejich znalostem
 3. specializace – otevřená, zařadíme po dohodě s účastníky (sales, logistika, výroba, technologie, účetnictví a další).

Proč intenzivní celodenní kurzy?

Čím se tedy liší intenzivní kurzy od kratších, hodinových?

 • Na celodenním kurzu se obklopíš angličtinou / němčinou, nepřerušuješ ho na týden a plně se soustředíš.
 • Vtáhne tě příjemná atmosféra a přepneš na jiný relax režim.
 • Díky simulaci reálných situací ze života ti za celý den už přijde přirozené, že všichni mluvíme anglicky nebo německy.
 • Dostatečný časový prostor umožňuje i dostatečný počet opakování slovíček, frází, obratů, a tak si vše pěkně uložíme do dlouhodobé paměti.
 • A třešnička na dortu? Pozitivní motivace a náboj z kurzu, na který pojedeš i několik týdnů. To, že jsi se zlepšil/a, je skvělý motor v jazyce pokračovat a být spokojený/á sám/a se sebou.

Intenzivním kurzem to nekončí.

I když se díky intenzivnímu kurzu dostaneš do lepší jazykové kondice, naše péče nekončí. Intenzivní kurzy jsou součástí jazykového programu tak, aby se stal přirozenou součástí tvého dne. Pokud tedy budeš chtít. Pak se můžeš těšit na:

 • Každodenní dvojjazyčnou frázi do tvého mobilu
 • Zjednodušenou četbu a poslech podle tvé úrovně
 • Mailing s lektorem
 • Pravidelné online kurzy
 • Krátké telefonáty s lektorem na dané téma

Naším úkolem je pomoci namíchat ti ten správný “koktejl”, abys úspěšně dosáhl/a svého jazykového cíle a byl/a spokojen/a.

Shrnutí informací pro intenzivní kurzy angličtiny a němčiny:

Kde: Hluboká nad Vltavou
Kdy: Léto a podzim 2021, více na www.jazz-com.cz
Program: Rámcově určen u každého kurzu, specializaci nastavíme podle účastníků
Ubytování: Rádi zajistíme na Hluboké nebo zašleme přehled osvědčených subjektů
Počet: Miniskupina 2 maximálně 3 účastníci
Lektoři: zkušení lektoři jazz-com, u 5ti denních kurzů 1 den rodilý mluvčí
Cena: V ceně není zahrnuto ubytování a catering, drobné občerstvení ano
Co s sebou: Oblečení pro volný čas, blok a pero
Kam po kurzu: Mrkni na www.hluboka.cz, aktuálně budeme účastníky informovat

Naše jazykové a vzdělávací centrum je partnerem Zámeckého festivalu komedie, který letos uvádí krásnou pohádku pro děti i dospělé “Alenka v říši divů”.

Přehled všech kurzů je na našem webu ve formátu PDF ke stažení, případně rádi zašleme emailem, stejně jako osvědčené hotely a penziony a odkazy pro volný čas.
Nevyhovují ti termíny, úroveň nebo tě zajímá spíše uzavřený firemní kurz společně s kolegy? Stačí odpovědět na tento email nebo se ozvat na mou emailovou adresu uvedenou níže. Tyto firemní kurzy angličtiny a němčiny už běží a určitě společně sestavíme další dle tvých očekávání a představ.

Tak krásné letní dny a těšíme se na společné setkání v Hluboké nad Vltavou.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...