fbpx

O vzdělávacím a jazykovém centru jazz-com

Seznamte se s naším týmem! Jsme vzdělávací a jazykové centrum jazz-com. Naše motto je “Vtáhneme vás do světa!” Naším posláním je vzdělávat naše studenty nejen v cizím jazyce, ale i v managerských dovednostech. Naším posláním je naučit studenty v srozumitelném a jednoduchém jazyce, takže každá lekce bude spíše dovolenou než rutinou. Kromě toho chceme, aby naši studenti dosáhli svých cílů co nejrychleji, proto je účinnost tříd jednou z našich nejvyšších priorit.

V oblasti výuky jazyků pracujeme 15 let. Snažíme se neustále přicházet s novými moderními metodami výuky. Jsme první v České republice, která vyučuje cizí jazyky v prostředí virtuálních světů. Naši lektoři také učí studenty pomocí superlearningu a sugestopedie. Tyto efektivní metody vedou ke skutečnému osvojení si jazyka a aktivnímu mluvení.
Jsme připraveni nabídnout každému studentovi pečlivý přístup k jeho potřebám a individuální přístup k učení. Vážíme si každého studenta, který se k nám obrátil kvůli znalostem. Učení se od nás znamená investovat do sebe a do budoucnosti! Čekáme na vás!

Za tým jazykového a vzdělávacího centra jazz-com
Mgr. Michaela Krausová