fbpx

Před čtyřmi lety se na naši jazykovou školu obrátili rodiče s žádostí o zřízení kurzu angličtiny pro své děti. Ačkoli mají hodiny angličtiny ve škole, anglicky nemluví. Rozhodli jsme se vyjít rodičům vstříc. Spojili jsme se s naší zkušenou lektorkou Jitkou Matějkovou a společně vypracovali program, zaměřený na každodenní komunikaci a vytvořili sérii 8 sobotních příměstských táborů. Podívejte se na náš facebook.
Letos jsme v rámci programu sobotní angličtiny připravili devět dětí na první Cambridgeskou zkoušku, kterou s úspěchem udělaly.
Cambridgeské zkoušky:

 • Zkoušky pro děti – YLE (7 – 14 let) Young Learners Test – Starters, Movers
 • Příprava a zkoušky probíhají pod patronací Britského centra v Českých Budějovicích
 • Registraci a přihlášku podává vzdělávací centrum jazz-com jako schválený partner Britského centra
 • Termín zkoušek květen, červen 2018
 • Veškeré informace včetně přihlášek, registrace, podmínek sdělíme emailem info@jazz-com.cz nebo osobně v kanceláři vzdělávacího centra jazz-com
 • YLE Starters, Movers – 1550,- Kč – základní úroveň  a pokročilejší Cambridgeské zkoušky
Angličtina pro děti je jednodenní příměstský tábor pro děti od 6 do 11 (12) let z Hluboké nad Vltavou, Českých Budějovic a okolí. Jeden den v měsíci v sobotu od 9 do 16 hodin po celý školní rok 2017/18, děti tedy absolvují osm lekcí za rok v základní škole Hluboká nad Vltavou (je umístěná na kraji zámeckého parku). Děti se budou učit anglicky pomocí her, písniček, pohádek a speciálních rozhovorů Happy Socks, které jsou umístěny na Youtube. Jídlo a pitný režim jsou zajištěny.

příměstský tábor angličtiny
angličtina pro děti
písničky pro děti

 

 • pro děti 6 – 12 let
 • zkušená lektorka
 • učebnice Incredible English
 • jídlo a pití v ceně
 • děti získají slovní zásobu
 • nebojí se mluvit
 • výuka nejen v učebnách školy, ale také v přírodě
Termíny
sobota 14. října 2017
sobota 4. listopad 2017
sobota 9. prosince 2017
sobota 13. ledna 2018
sobota 17. února 2018
sobota 24. března 2018
sobota 21. dubna 2018
sobota 12. května 2018
Místo
Základní škola Hluboká nad Vltavou
Cena
Cena: 450 Kč / 1 celodenní kurz
Cena pro sourozence: 400 Kč / 1 celodenní kurz

Reference
Včera mi Bětka řekla, že nechápe, jak někoho nemůže bavit angličtiny, že by jí chtěla mít pořád. Jsem ráda, že dcera má takovou chuť učit se anglicky a že jí chce používat a dokonce doma chodí po domě a ptá se mě, jestli vím, jak se co řekne anglicky.
Blanka Macháčková

V neděli jsme připravovali snídani a Anetka na mě bez varování vypálila v angličtině větu, jestli může dostat šálek čaje. Úplně mě to dostalo. Jindy, když jsem chtěla, aby mi něco řekla, tak řekla, že neví co. Je vidět, že děti jsou z tábora zvyklé používat angličtinu přímo v situacích a o tom to je.

Pavlína Novotná

Včera po celodenním kurzu angličtiny mi Terezka řekla, že už by bylo na čase, abychom s ní doma mluvili anglicky. Cítí se, že to v pohodě zvládne. Mám radost, že má takové napřažení.

Alena Váchová
Tak si představte, že dnes dal syn dokonce přednost angličtině před fotbalem. Těšil se na kluky a Happy socks, ale řekla bych, že ho hlavně dost povzbudila jeho učitelka angličtiny, když ho před celou třídou pochválila, že se v angličtině dost zlepšil a dokonce odpovídá ve větách. Angličtina ho začala i více bavit.
Gabriela Zemková