fbpx

Školení vedou špičkoví manažeři z praxe, kteří se kromě svých dlouholetých zkušeností podělí i o aktuální dění ve firemním světě. Přijeďte do Hluboké n.Vlt.

Odpovědi najdete na workshopech

Přesně 28. května 2020 zahajujeme opět naše workshopy, školení a kurzy. Konečně se po delší době můžeme setkat osobně a sdílet zkušenosti, informace a dojmy. Na Hluboké budeme řešit nejaktuálnější otázky současnosti. Zároveň budeme hledat souvislosti se zkušenostmi z doby minulé krize a tím, co přináší nová situace. Nikdo není věštkyně Sibyla.

Přednášející z praxe

Kdo znáte jména jako Václav Novák, Jiří Paštika, Kateřina Decknerová, Zdeněk Przybyla nebo Vladimír Strejček víte, že jde o zkušené manažery z praxe, kteří vám pomohou v řešení vašich problémů a otázek. Na setkáních určitě oceníte možnost diskuze i networking s dalšími účastníky z jiných firem.

Kurzy s atmosférou zámeckého parku

Všechny kurzy a workshopy aktuálně pořádáme v příjemném prostředí Parkhotelu vedle zámeckého parku v kouzelné Hluboké nad Vltavou. Jistě při příjezdu oceníte velké parkoviště, ze kterého je to pár kroků do konferenční místnosti.
Ke skvělému setkání patří i skvělý oběd a dobrá káva. To vše, včetně coffee breaku, pro nás s nadšením po delší pauze chystá kuchař pro posezení uvnitř i venku.

Bezpečnost na prvním místě

Prostory Parkhotelu jsou pro návštěvníky velmi dobře připraveny. Vše se blýská, všechny dotykové plochy se pro nás pravidelně dezinfikují, u každého vstupu a každých dveří je k dispozici dezinfekce.
Na chodbách je doporučeno nošení roušek, v konferenčních místnostech však roušku mít nemusíte. Jsou dostatečně velké pro konání našich workshopů i skupinové diskuze a spolehlivě tak zajistíme bezpečnost dostatečnými odstupy.
Těsnější kontakt tentokrát zajistí více než aktuální témata školení a dynamika přednášejících. O nic tedy nepřijdeme.

Vím, že toho máte nad hlavu, ale tato setkání si nemůžete nechat ujít.
Těším se na společnou kávu na Hluboké.