fbpx
Workshop pro manažery s ambicemi

Promarněná příprava firmy na období recese

I lokální management má povinnost prosadit se v globálním světě

23. června 2020

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Stejně jako na všech předchozích našich workshopech reaguje Václav Novák na nejaktuálnější současné dění a firemní témata, která řešíme napříč všemi obory a oblastmi.

Původní program workshopu, který jsme byli nuceni přeložit, byl postaven na přípravě firmy a manažerů na období recese a změn ve firmě.

V novém termínu workshopu se jeden z našich nejúspěšnějších krizových manažerů zaměří na akční plán změny režimu ve firmách pro zajištění pozitivního trendu vývoje a co nejrychlejší stabilizaci.

Program workshopu vychází ze zkušeností Václava Nováka, nejsilnějších témat světa byznysu a z požadovaných témat účastníků. Zahrnuje bezpočet příkladů a jejich řešení z firemní praxe.

Program workshopu

8:30 – 10:00

Příprava a vedení akčního plánu nezbytných změn a opatření ve firmě, která povedou co nejrychleji ke stabilizaci společnosti, řešení konkrétních otázek ze současné firemní praxe.

Manažerské dovednosti 1 související s přípravou firmy na období změn a krize, konkrétní příklady uváděné z firemní praxe.

10:00 – 10:15Coffee break
10:15 – 11:45

Jak ven z krize, podrobně uvedený příklad úspěšného turn roundu

11:45 – 12:45Oběd
12:45 – 14:15

Řešení aktuálních otázek účastníků workshopu, aktuální témata ze světa businessu a managementu určená účastníky workshopu

14:15 – 14:30Shrnutí témat workshopu, uvedení následujícího workshopu, závěrečná káva a zákusek bez časového omezení

 

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix.

Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu.

Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone, …).

Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera.
Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a na konferencích.

Václav Novák

manažer, M.L. Moran manažersko-investiční skupina

Cena: 3 800 Kč bez DPH

Překročte rozměr českého manažera

Přihlásit se

Flipcharty z workshopu.

Osvěžte si obrazovými materiály diskutovaná témata, díky nimž si jasněji vybavíte, co pro vás bylo důležité, nebo se stalo důležité právě nyní. Jsou na nich uvedeny nejdůležitější myšlenky workshopu, přehledy, grafy, myšlenkové mapy.

Poznámky z průběhu workshopu.

Přihláška na workshop

13 + 7 =