fbpx

Angličtina pro děti a rodiče

Online kurz angličtiny. Každý den 5 minut.

Za dlouhá léta praxe jsem zjistila, že k úspěšnému zvládnutí jazyka je třeba i každodenní trénink. Se svým synem sledujeme jednoduché filmy Happy socks v angličtině a následně si je přehrajeme formou scénky.

Vyzkoušejte týden zdarma

Každodenní práce s angličtinou je důležitá.

Napadlo mě, že byste také rádi každý den s dětmi spolupracovali. Proto jsme připravili pro vás a vaše děti malý projekt. Každý den vám zašleme na email odkaz na krátké video – rozhovor, na které se s dětmi podíváte. Ke každému cvičení je jednoduchý úkol, který s malým angličtinářem provedete.

Ke každému cíli vedou malé kroky

Celý projekt je tvořen s ohledem na rodiče. Video nebude delší než 30 sekund a cvičení by také nemělo trvat déle než 4 minuty. Takže na společnou výuku by vám mělo stačit 5 minut denně. To není moc, co říkáte?

Učte se se svým dítětem.

Věty jsou opravdu jednoduché, takže je zvládne každý. Dostanete také text v angličtině a češtině. Budete tedy dokonale textu rozumět. A co výslovnost? Nemusíte se bát. Tu přece uslyšíte ve videu.

Hra je radost. Učení při hře je radostné učení.

Zaveďte si tuto malou lekci angličtiny jako každodenní rituál. Uvidíte, že za týden už budete konverzovat anglicky. Rádi bychom vás později požádali o vaše komentáře, dotazy a zkušenosti. Tak můžeme program postavit ještě lépe.

Jak pracovat s dětmi a anglickými filmy happy socks

Úvodní lekce happy socks

Ukázkový rozhovor v angličtině.

Vyplňte svůj email a dostanete lekce angličtiny pro děti ZDARMA po dobu 1 týdne.

Přihláška

7 + 13 =