fbpx
Přidejte se k nám na 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, která se koná 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se zaměříme na ‘Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi’. Objevte nejnovější trendy a diskutujte s odborníky o budoucnosti zemědělství, vlivu AI a inovativních technologiích. Nechte se inspirovat přednáškami od předních expertů a navazujte nové kontakty. Registrace je nyní otevřena!

Zvládne robot s AI nahradit zemědělce a vypěstovat sám ředkvičky?

– “Ano, zvládne“, odpovídá Milan Pleva na odvážnou otázku. „Ale je to velká výzva, které čelíme. Na jednu stranu si přejeme, aby byly potraviny mnohem kvalitnější, především bez pesticidních reziduí, na druhou stranu, aby byly cenově dostupné. A to je vize, která znamená zásadním způsobem změnit pohled, jak má v budoucnu vypadat zemědělství.” Dodává druhý vážený přednášející, kterého bychom ti dnes rádi představili.

Již jsme se přehoupli do roku 2024 a 11. ročník konference Management, znalosti a praxe s termínem 24. května tu bude než bys řekl/a borůvkový koláč. A tak bych tě dnes ráda vtáhla do druhé přednášky květnového setkání a představila ti další osobnost konference, která je stejně jako první přednášející z jižních Čech, dokonce z jihočeské metropole.

A jaké že je téma konference 2024?

“Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech vystoupení našich vážených přednášejících.

11. ročník Konference Management, znalosti a praxe, 24. května 2024 Parkhotel v Hluboké nad Vltavou.

Představujeme druhého přednášejícího květnové konference

Naším druhým přednášejícím je projektový a marketingový manažer Milan Pleva, který aktuálně řídí  projektové a marketingové směřování značky Roboton v holdingu BUDEX.

Společně jsme se setkali ještě v době adventu a měli jsme tak u dobré kávy prostor povídat nejen o umělé inteligenci a jejím využití v aktuálním projektu, ale i o rychlosti vývoje nových technologií a o tom, co vše tento trend přinese nejen do světa firem, ale i do života každého z nás.
Vlajkovým produktem značky Roboton je totiž autonomní a precizní robotická platforma, která přináší revoluci na poli autonomního zemědělství. Ostatně, proto úvodní „ředkvičkový dotaz“.

Náš hovor se tak od umělé inteligence stočil k pěstování ředkviček, k systému zalévání, hnojení a k sázení česneku, když právě na poli leží metr sněhu.

Roboton. Secí stroj nebo vizionářský projekt?

Myslím, že obě odpovědi jsou vlastně správně. I když musím říci, že tě Roboton nadchne právě tím, že jeho mise sahá mnohem dál, než jen k automatizaci činností jakou je třeba setí. Díky moderním senzorům, pokročilému software a umělé inteligenci provádí robot většinu pěstebních činností sám, bez nutnosti lidské síly, bez chemie a s využitím obnovitelných zdrojů energie. Od setí, zavlažování, likvidace plevelů až po sklizeň.

Ale o to, kde všude je možné Roboton využít, a jak funguje v praxi se s námi podělí ve své přednášce Milan Pleva. Abychom se totiž nemýlili. Zmíněná robotická platforma nemusí nutně sloužit jen pro účely zemědělství. Je postavena tak, že svou funkci a využití může dost zásadně měnit na základě komponentů, kterými je doplněna.

Milan Pleva

Milan Pleva

Je projektovým a marketingovým manažerem Roboton.

V životě se řídí heslem: “Je lepší dělat správnou věc špatně než dělat špatnou věc správně.” Je táta, snílek, marketér, projekťák, analytik, statistik, kreativec a milovník technologií a audiovize. Jeho pracovní náplní je aktuálně projektové a marketingové směřování značky Roboton v holdingu BUDEX, dříve jako marketér posouval vpřed značky GoMobil, GoSMS, Reago CRM aj. Ve svém volném čase spoluprovozuje Letní kino Háječek a Biograf Kotva, je ředitelem Filmového festivalu ČERNÁ VĚŽ a marketérem na volné noze.

Přijeď se setkat s nejlepšími a dozvědět se více o budoucnosti zemědělství a role umělé inteligence v něm.

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si vstupenku pro sebe a pro kolegy na konferenci již nyní.
Těšíme se 24. května 2024 na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Staňte se mistrem prezentace v angličtině

6. června 2024, hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou. Workshop “Staňte se mistrem prezentace v angličtině” vám pomůže zdokonalit prezentační dovednosti, posílit znalosti angličtiny a získat jistotu při prezentacích před mezinárodním publikem.

Pravidla pro psaní čísel v angličtině pro tvůj klid a jistotu

Získej klid a jistotu při psaní čísel v angličtině s naším stručným přehledem pravidel. Bezpečně ovládni správné zápisy čísel a počtů ve všech kontextech.

Naši květnovou konferenci na téma „Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi“ otevře svým mimořádným příspěvkem Václav Novák

Připojte se k nám na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe, která se koná 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Objevte, jak umělá inteligence a smysluplné inovace transformují průmysl a byznys. Vystoupí top experti jako Václav Novák a další!