fbpx

Ráda bych tě osobně pozvala na jubilejní 10. ročník naší konference Management, znalosti a praxe, který se koná 19. května 2023 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.
Letošní podtitul konference zní “Smysluplné moderní technologie v praxi” a umožní nám v mnohém ohledu úplně nový pohled na zdánlivě jasné téma.

Nezapomeň se přihlásit do čtvrtka 31. března a získej tak vstupenku za ještě výhodnější ceny. Registraci najdeš zde.

Na konferenci získáš zajímavé informace a novinky ze světa byznysu, načerpáš inspiraci a energii a určitě oceníš diskuze s přednášejícími i kolegy z jiných firem.

Konference je určena

  • Pro jednatele, majitele a vedení firem, manažery, personalisty a vítáni jsou všichni, kdo se aktivně podílejí na chodu firmy a práci na sobě vnímají jako nedílnou součást každého dne.
  • Všichni čtyři přednášející jsou velmi úspěšnými vedoucími manažery z praxe a podělí se s námi o své zkušenosti, úspěchy i výzvy.
  • Společně je spojuje podtitul letošní konference „Smysluplné moderní technologie v praxi“.
  • Panelová diskuze na závěr umožňuje živou a otevřenou diskuzi na aktuální téma současného dění v českém i světovém byznysu. A že jsou letos opravdu kalorická…

Přednášející konference

Jako přednášející ročníku 2023 se o své zkušenosti podělí zajímavé a úspěšné osobnosti jako Tomáš Morava, majitel společnosti Liftia a spoluzakladatel české technologické společnosti Hardwario. Ve své přednášce „Jak poznat smysluplné moderní technologie?“ nám umožní vidět technologie očima finančního analitika, který má bohaté zkušenosti z výrobních firem jako je například společnost Jablotron, i z nevýrobní sféry jako člen představenstva skupiny Expandia,

Zdeněk Sedlák, majitel a zakladatel společnosti Eprin, která získala nominaci na NEJinovátora Jihomoravského kraje v oblasti automatizace a průmyslové robotice s přednáškou „První technologická firma, která začala pěstovat včely“,

prezentace v angličtině

Michal Slaba, dlouholetý jednatel ve společnosti Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. na Písecku, který nás přednáškou „Smysluplné moderní technologie ve firemní praxi“ překvapí tím, jak se filosofie sofistikovaných řešení odrazí nejen v projektech firmy, ale i v samotné budově sídla kousek od města Písku,

Sara Polak, mladá úspěšná absolventka University of Oxford, zařazena Žebříčkem Forbesu do skupiny „30 under od 30“. Ve své přednášce „Praha jako skvělé místo pro světové kybercentrum“ nám představí svůj ambiciózní projekt i jeho opodstatnění.

Konferenční workshop „Jak úspěšně zvládnout digitální transformaci firmy“

Novinkou letošní konference je odpolední workshop pod vedením Miroslava Marka, který je expertem Moravskoslezského inovačního centra. Na workshopu bude společně s účastníky definovat klíčové aktivity a rizika digitální transformace (DT), jak se do ní pustit a jak ji řídit. Termín konání je 18. května 2023 a více informací a přihlášku najdete zde.

Panelová diskuze

A to nejlepší nakonec je panelová diskuze, které každý ročník věnujeme stále více prostoru. V otevřené debatě se můžeš ptát a diskutovat se všemi přednášejícími, ke kterým se připojí i letos náš nejlepší krizový manažer a zkušený investor pan Václav Novák.

Více informací o přednáškách a přednášejících získáš na webových stránkách konference včetně registrace.

do 31. března 2023 ještě za výhodnější cenu

Děkujeme za předání pozvánky všem, kdo chce být v centru dění a konference by pro něj mohla být zdrojem inspirace a navázání zajímavých kontaktů.

Těším se na společné inspirativní setkání, na kterém, vedle zkušeností a zajímavých kontaktů, můžeme získat i motivaci a odvahu pro realizaci změn a plnění vlastních projektů.

Setkejme se s nejlepšími.

Letní workshop pro tvůj úspěch. Time management – Jak zvládat důležité věci v klidu.

Připojte se k našemu letnímu workshopu ‘Time management – Jak zvládnout důležité věci v klidu’ a naučte se efektivně řídit svůj čas. Získejte praktické tipy od zkušené lektorky a manažerky Hany Kořínkové. Workshop se koná 25. července 2024 v Knížecím dvoře, Hluboká nad Vltavou. Zaregistrujte se nyní a staňte se mistrem svého času!

Efektivní komunikace v době trvalých změn

Přihlaste se na workshop ‘Efektivní komunikace v náročných situacích’ dne 22. srpna 2024 a naučte se, jak efektivně komunikovat během změn a krizí. Rozvíjejte své dovednosti pro zvládání těžkých rozhovorů.

Mistrovství v moderním zákaznickém servisu – S extra best practice pro letní zastupování

Zúčastněte se workshopu ‘Mistrovství v moderním zákaznickém servisu’ 21. srpna 2024 a naučte se efektivní techniky komunikace a poskytování vynikajícího zákaznického servisu.