fbpx
Je to neuvěřitelné, ale už stříháme metr, protože do zahájení 10. jubilejního ročníku konference Management, znalosti a praxe zbývá již méně než 100 dnů. Přidejte se k nám 19. května 2023 v Parkhotelu, Hluboká nad Vltavou, abyste načerpali zkušenosti a inspirace a spojili se s dalšími profesionály v oboru.

Workshop – Jak úspěšně zvládnout digitální transformaci firmy?

Ovšem před hlavní konferencí máme ještě jednu speciální pozvánku. 18. května od 15h pořádáme mimořádný konferenční workshop na aktuální téma “Jak zvládnout digitální transformaci firmy?” Workshop se koná v příjemném prostředí Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou a skvěle doplňuje aktuální téma letošní konference “Smysluplné moderní technologie v praxi”.

Workshop sestavil a povede zkušený manažer, kouč a školitel Miroslav Marek. Podělí se o své postřehy a praktické zkušenosti v oblasti digitální transformace a o to, jak může vaší společnosti pomoci zůstat v tomto ohledu na špičce.

Ostatně, tady je jeho osobní pozvánka na společný workshop:
“Digitální transformace již není jen možnost jak rozvíjet firmu, je to nutnost která rozhoduje o blízké budoucnosti firmy a přežití na trhu. Přijďte probrat téma digitalizace se zástupci jiných firem, kteří řeší podobné problémy jako vy.
Odnesete si mnoho inspirace a plán, jak dělat digitální transformaci správně.”

Miroslav Marek

Digitální transformace (DT) není jen módní slovo.

Je to zásadní krok pro podniky, aby zůstaly relevantní a konkurenceschopné v dnešním digitálním světě. Workshop ti poskytne komplexní pochopení toho, co DT obnáší a jak ji úspěšně implementovat.

Co můžeš od workshopu očekávat

Jako účastník si společně pod vedením Miroslava Marka vydefinuješ klíčové aktivity a zárověň společně pojmenujete rizika digitální transformace. Zároveň každý účastník zjistí, kterou  aktivitou má digitální tranformaci zahájit, nebo jak upravit svůj postup – pokud u něj ve firmě již digitální transformace probíhá. Více k programu na stránkách konference Workshop Jak úspěšně zvládnout digitální transformaci firmy?

Cíl workshopu

Digitální transformace je změna, na kterou je potřeba se připravit a kterou je třeba řídit. Na workshopu společně definujete klíčové aktivity a rizika digitální transformace.

Workshop je skvělou příležitostí učit se od ostříleného profesionála a setkávat se s dalšími podobně smýšlejícími lidmi, kteří ve svých vlastních společnostech čelí podobným výzvám. Nenech si ujít tuto šanci posunout svou digitální transformaci na další úroveň.

“Nemusíte nic měnit Přežití není povinné.”

Miroslav Marek

Zkušenosti Miroslava Marka v oblasti digitální transformace (DT) firem

“Jsem expertem Moravskoslezského inovačního centra, kde provádíme posouzení digitální připravenosti firem a následně v rolích konzultanta nebo projektového manažera podporují projekty digitalizace ve firmách. Mám za sebou již více než 10 projektů převážně pro malé a střední firmy. V New Dimension se zabývám přípravou a tréninkem lidí pro úspěšné zvládání DT, vedu tréninkové programy, kde se lidé zdokonaluji v klíčových kompetencích pro DT.”
Miroslav Mirek

Miroslav Marek

Vystudoval strojní fakultu Vysoké školy báňské v Ostravě obor strojírenská technologie se specializací na projektování výrobních systémů a později pedagogické minimum na Univerzitě Palackého v Olomouci. Má více než dvacet let zkušeností se zaváděním štíhlých výrobních systémů a týmové práce v podnicích světových firem jako jsou Siemens, Continental nebo DURA kde pracoval na technických a manažerských pozicích. V současné době je business partnerem ve společnosti New Dimension, působí jako poradce managementů pro tvorbu a řízení strategií, inovací a udržitelného růstu firem.

Nenechte si ujít příležitost učit se a růst. Registrujte se již nyní na workshop 18. května a celou konferenci Management, znalosti a praxe 19. května.
Přihlaste se na adrese konference.jazz-com.cz.

Letní workshop pro tvůj úspěch. Time management – Jak zvládat důležité věci v klidu.

Připojte se k našemu letnímu workshopu ‘Time management – Jak zvládnout důležité věci v klidu’ a naučte se efektivně řídit svůj čas. Získejte praktické tipy od zkušené lektorky a manažerky Hany Kořínkové. Workshop se koná 25. července 2024 v Knížecím dvoře, Hluboká nad Vltavou. Zaregistrujte se nyní a staňte se mistrem svého času!

Efektivní komunikace v době trvalých změn

Přihlaste se na workshop ‘Efektivní komunikace v náročných situacích’ dne 22. srpna 2024 a naučte se, jak efektivně komunikovat během změn a krizí. Rozvíjejte své dovednosti pro zvládání těžkých rozhovorů.

Mistrovství v moderním zákaznickém servisu – S extra best practice pro letní zastupování

Zúčastněte se workshopu ‘Mistrovství v moderním zákaznickém servisu’ 21. srpna 2024 a naučte se efektivní techniky komunikace a poskytování vynikajícího zákaznického servisu.