fbpx

Staňte se mistrem prezentace

Kurz prezentace v angličtině
Naučíte se přesvědčivě představit své projekty, produkty i výsledky své práce. Zvýšíte svou jistotu prezentace v profesní angličtině. Získáte kladné hodnocení své práce a uznání firemních kolegů i obchodních partnerů.
Seznam se s moduly

Prezentace v angličtině

Naučíte se přesvědčivě představit své projekty, produkty i výsledky své práce. Zvýšíte svou jistotu prezentace v profesní angličtině. Získáte kladné hodnocení své práce a uznání firemních kolegů i obchodních partnerů.

Firemní prezentace

Před několika lety jsme vedli sérii několika denních kurzů angličtiny pro širší vedení velké společnosti automotive. Součástí těchto jazykových tréninků je blok firemní prezentace. Všichni účastníci měli velmi dobrou angličtinu a prošli i školením prezentace.

Chyběla sebejistota

O to větší bylo překvapení nás všech, když účastníci vystoupili se svými prezentacemi v angličtině. Chyběla jim sebejistota, zamotávali se do delších vět, když hledali ty správné anglické výrazy, nekomunikovali s publikem. A tak jsme nakonec namísto jednoho dopoledního bloku intenzivně pracovali na prezentaci v angličtině plné dva dny.
Jednoznačně se prokázalo, že prezentování v cizím jazyce všechny zaskočilo a že obě dovednosti –

cizí jazyk a prezentaci je třeba trénovat jako celek.

Lektoři

S Elizabeth George, anglickou specialistkou na prezentace a firemní komunikaci, jsme následně vytvořily kurz, ve kterém jsme spojily prezentaci, angličtinu a mezikulturními rozdíly. Trenérka a koučka Petra Meškánová obohatila kurz svými dlouholetými zkušenostmi z nadnárodní společnosti v Linci.

Cíle kurzu Prezentace v angličtině

  • zvládnete přemýšlet a tvořit prezentaci přímo v angličtině, ve které probíhá celý kurz
  • naučíte se utvořit moderní a dynamickou prezentaci, která odpovídá trendu zemí západní Evropy a jednoznačně se liší od tradiční české prezentace
  • přednesete poutavou prezentaci, díky které skvěle dokážete komunikovat s publikem a udrží jeho pozornost
  • získáte jistotu při prezentaci své myšlenky nebo produktu v angličtině díky opakovaným vystoupením na kurzu a díky okamžitému feedbacku trenéra
  • poznáte své silné stránky a dokážete jich při prezentaci cíleně využít stejně jako správných termínů anglické prezentace

Předpokládaná úroveň znalosti angličtiny je minimálně B1, ideálně B1 – C1. Doporučujeme maximálně 8 účastníků. Kurz probíhá ve dvou na sebe navazujících modulech.

Při osobním setkání upřesníme společně program na základě složení skupiny účastníků.

Nadchněte zahraniční / firemní publikum svou prezentací v angličtině a získejte je pro svou věc. Představte si, jaké to je předstoupit před firemní publikum a působit sebevědomě, i když se tak necítíte. Skvěle představíte sebe a svůj produkt. Získáte kladné hodnocení své práce a uznání firemních kolegů i obchodních partnerů.

Program Modulu 1 >>

Provokujte imaginaci a fantazii publika svou prezentací – příběhem. Naučte se pracovat s imaginací a fantazií publika a vylepšete své umění prezentace. Kdy začneme? Teď!

Program Modulu 2 >>

firemní kurzy
Michaela Krausová

Mgr. Michaela Krausová

poradce firemního vzdělávání

Petra Meškánová lektorka

Mgr. Petra Meškánová

lektorka prezentačních dovedností

Poslechni si účastníka kurzu
Pro další informace zavolejte na +420 602 116 845 nebo pište na mkrausova@jazz-com.cz. Rádi se Vám budeme věnovat a připravíme pro vás kurz.