fbpx
“Smysluplné moderní technologie v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech přednášek jubilejního 10. ročníku.

10. ročník Konference Management, znalosti a praxe, 19. května 2023 Parkhotel v Hluboké nad Vltavou.

Dnes bych ti ráda představila druhého váženého přednášejícího květnového setkání, pana Michala Slabu. Stojí v čele úspěšné společnosti Wittmann Battenfeld CZ spol. s. r.o. sídlící v jižních Čechách, kousek od Písku v Malých Nepodřicích. Můžeme tak společně nahlédnout do další zajímavé firmy v jižních Čechách, pěkně z blízka a v doprovodu toho nejpovolanějšího.

Z obývacího pokoje do super moderní ekologické budovy

Skupina Wittmann zřejmě jako jediná na světě nabízí ucelený program periferií a strojů na zpracování plastů. Je tak ve svém oboru významným hráčem na českém i zahraničním trhu. Protože se v jejich programu jedná zejména o roboty a automatizovaná pracoviště můžeme se v přednášce pana Slaby těšit na setkání s moderními technologiemi, které jsou ověřené praxí a nebo se právě rodí.

Intenzivní jazykové programy

. sobní zkušenost

Za zmínku rozhodně stojí i budova společnosti, která tě nutně zaujme už při příjezdu k parkovišti a po otevření dveří k recepci zájem rozhodně neopadá. První část sídla firmy byla dokončena v roce 2011 a druhá v srpnu roku 2018. Protože pocházím z Písku a s jednatelem písecké společnosti se známe osobně i pracovně skutečně “věčnost”, měla jsem možnost průběžně sledovat, jak roste moderní přístavba firmy. Jsem přesvědčena, že elegantní a sofisitkovaná řešení v budově mohou nadchnout a inspirovat i tebe. Bonusem je zajímavé vyprávění našeho přednášejícího Michala Slaby o “pionýrské době” firmy a cestě z obývákové kanceláře až do velmi moderní ekologické budovy. Samozřejmě nebyla jednoduchá a přímá.

Nahlédněme do budovy

Jak už jsem zmínila, jedná se o velmi moderní ekologickou stavbu. Myslím, že obzvlášť v současné době jsou zkušenosti se systémy a technologiemi v tomto rytmu pro nás velmi přínosné. Prostory jsou v zimě vytápěné a v létě chlazené sofistikovaným systémem tepelných čerpadel. Čistá dešťová voda ze střech je zachycována a sváděna do objemných podzemních zásobníků, které slouží jako zdroj pro automatické zavlažování zeleně.

V roce 2020 nechalo vedení firmy na střechy administrativních budov instalovat dvě fotovoltaické elektrárny, které by ve spojení s bateriemi měly pokrýt 35 – 40% spotřeby firmy. Díky umístění na střeše neruší celkový vizuální dojem stavby. (Ostatně můžeš posoudit zde.)

Vedle toho poskytují firemní prostory zaměstnancům velmi příjemné pracovní prostředí.

Přijeď se setkat na konferenci s nejlepšími.

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si svou vstupenku na 10. ročník konference již nyní.

Vedle zajímavých přednášejících zveme na konferenci i mimořádně zajímavé hosty, mezi kterými je i v roce 2023 pan Václav Novák. V jeho nejnovějším rozhovoru Český průmysl čeká zemětřesení pro Seznam Zprávy komentuje současnou situaci a nahlíží do příštího roku 2023.

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Uvádíme konferenční workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“

„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“ Miroslav Marek To je osobní pozvánka...