fbpx
“Smysluplné moderní technologie v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech přednášek jubilejního 10. ročníku.

10. ročník Konference Management, znalosti a praxe, 19. května 2023 Parkhotel v Hluboké nad Vltavou.

Dnes bych ti ráda představila druhého váženého přednášejícího květnového setkání, pana Michala Slabu. Stojí v čele úspěšné společnosti Wittmann Battenfeld CZ spol. s. r.o. sídlící v jižních Čechách, kousek od Písku v Malých Nepodřicích. Můžeme tak společně nahlédnout do další zajímavé firmy v jižních Čechách, pěkně z blízka a v doprovodu toho nejpovolanějšího.

Z obývacího pokoje do super moderní ekologické budovy

Skupina Wittmann zřejmě jako jediná na světě nabízí ucelený program periferií a strojů na zpracování plastů. Je tak ve svém oboru významným hráčem na českém i zahraničním trhu. Protože se v jejich programu jedná zejména o roboty a automatizovaná pracoviště můžeme se v přednášce pana Slaby těšit na setkání s moderními technologiemi, které jsou ověřené praxí a nebo se právě rodí.

Intenzivní jazykové programy

. sobní zkušenost

Za zmínku rozhodně stojí i budova společnosti, která tě nutně zaujme už při příjezdu k parkovišti a po otevření dveří k recepci zájem rozhodně neopadá. První část sídla firmy byla dokončena v roce 2011 a druhá v srpnu roku 2018. Protože pocházím z Písku a s jednatelem písecké společnosti se známe osobně i pracovně skutečně “věčnost”, měla jsem možnost průběžně sledovat, jak roste moderní přístavba firmy. Jsem přesvědčena, že elegantní a sofisitkovaná řešení v budově mohou nadchnout a inspirovat i tebe. Bonusem je zajímavé vyprávění našeho přednášejícího Michala Slaby o “pionýrské době” firmy a cestě z obývákové kanceláře až do velmi moderní ekologické budovy. Samozřejmě nebyla jednoduchá a přímá.

Nahlédněme do budovy

Jak už jsem zmínila, jedná se o velmi moderní ekologickou stavbu. Myslím, že obzvlášť v současné době jsou zkušenosti se systémy a technologiemi v tomto rytmu pro nás velmi přínosné. Prostory jsou v zimě vytápěné a v létě chlazené sofistikovaným systémem tepelných čerpadel. Čistá dešťová voda ze střech je zachycována a sváděna do objemných podzemních zásobníků, které slouží jako zdroj pro automatické zavlažování zeleně.

V roce 2020 nechalo vedení firmy na střechy administrativních budov instalovat dvě fotovoltaické elektrárny, které by ve spojení s bateriemi měly pokrýt 35 – 40% spotřeby firmy. Díky umístění na střeše neruší celkový vizuální dojem stavby. (Ostatně můžeš posoudit zde.)

Vedle toho poskytují firemní prostory zaměstnancům velmi příjemné pracovní prostředí.

Přijeď se setkat na konferenci s nejlepšími.

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si svou vstupenku na 10. ročník konference již nyní.

Vedle zajímavých přednášejících zveme na konferenci i mimořádně zajímavé hosty, mezi kterými je i v roce 2023 pan Václav Novák. V jeho nejnovějším rozhovoru Český průmysl čeká zemětřesení pro Seznam Zprávy komentuje současnou situaci a nahlíží do příštího roku 2023.

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.

Prezentace v angličtině v online prostředí

Zlepši své prezentační dovednosti v angličtině a připojte se k našemu online kurzu s lektorkou Hankou Kořínkovou. Pokud chceš přirozeně a s jistotou prezentovat své myšlenky nebo  projekty  v angličtině, náš online kurz je pro tebe řešením. Pod vedením zkušené...