fbpx

Tým jazz-com pro tebe připravil mimořádný workshop “Lídr 21. století“, který se koná 4. listopadu v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou v čase 15:00 – 17:00 pod vedením Kateřiny Decknerové.

Jsi majitelem, manažerem nebo vedeš tým lidí? Přemýšlíš o tom, co je třeba ve firmě změnit nebo co zlepšit? Načerpej inspiraci, osvoj si nové techniky a obohať svůj styl práce s lidmi.

A co ti workshop přináší?

Jak sjednotit a udržet úroveň vedoucích, ať už jsou v práci, na home office nebo kombinují obojí? Jak je vést, aby správně vedli své podřízené? Představíme Vám jednoduchý systém, díky kterému s jistotou zvládnete práci s lidmi v komplexní době, kdy se vše mění.

Co více se ještě můžete na workshopu dozvědět?

  • Více o osobní vizi v pracovním kontextu a jak na ni.
  • Jak utvářet důvěru v týmu.
  • Proč brát konkurenci jako zdroj inspirace a vlastního růstu.
  • Jak je důležité vnímat i malá vítězství a oslavit je.
  • Proč se obklopit lidmi, kteří jsou v něčem lepší než já.

„Skuteční lídři vědí, že nejde o příští kvartál nebo příští obchodní rok. Jde o příští generaci.”

Přihlášku na workshop pošli co nejdříve, počet míst je omezený.

Kateřina Decknerová

Kateřina Decknerová

HR konzultantka, lektorka a koučka, 12 let ve vedení personálních oddělení jako HR manažer a HR Director Europe se zkušenostmi řízení v krizi ve velkém výrobním závodě.

Konference Management znalosti a praxe

Workshop Lídr 21. století je součástí konference Management, znalosti a praxe, která se koná následující den 5. listopadu 2021 v Parkhotelu Hluboká. Pokud tě konference zajímá, projdi si zajímavý program. Přednášející jsou osobnosti byznysu, které dalece přesahuji hranice České republiky. O tom, co se jim v posledním období podařilo, se ještě zmíním v brzkém newsletteru.

Vedle nich se můžeš těšit na setkání s kolegy firemní praxe, na závěrečnou panelovou diskuzi všech přednášejících a samozřejmě na příjemnou atmosféru a dobrou kuchyni Parkhotelu Hluboká.

Controlling je cesta k úspěchu i v době nepohody

„Mít přehled, s jistotou se pohybovat v číslech a rozumět finančním údajům ve firmě je klíčovou výbavou každého vedoucího, šéfa nebo manažera, ať už má ekonomické vzdělání nebo ne.“„Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu.“A určitě se společně s tebou i...

Novinky a školení od jazz-com: Co vás čeká v podzámčí Hluboké?

Krásný den všem, já vás srdečně zdravím ze Zámeckého Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou, kde, jak mnozí víte, pořádáme většinu našich kurzů, workshopů a školení. Posledním srpnovým dnem uzavřeli letní jazykové programy a tento týden jsme čerstvě zahájili nový studijní...

Mohou být firemní jazykové kurzy efektivní?

Odpověď zní: “Určitě ano, firemní jazykové kurzy mohou být efektivní.” Když se hned na začátku správně nastaví, mohou bezpochyby splnit očekávání obou stran. Tedy firmy i účastníků kurzu. A protože před sebou máme nový školní rok, ráda bych se dnes podělila o několik...