fbpx

Tým jazz-com pro tebe připravil mimořádný workshop “Lídr 21. století“, který se koná 4. listopadu v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou v čase 15:00 – 17:00 pod vedením Kateřiny Decknerové.

Jsi majitelem, manažerem nebo vedeš tým lidí? Přemýšlíš o tom, co je třeba ve firmě změnit nebo co zlepšit? Načerpej inspiraci, osvoj si nové techniky a obohať svůj styl práce s lidmi.

A co ti workshop přináší?

Jak sjednotit a udržet úroveň vedoucích, ať už jsou v práci, na home office nebo kombinují obojí? Jak je vést, aby správně vedli své podřízené? Představíme Vám jednoduchý systém, díky kterému s jistotou zvládnete práci s lidmi v komplexní době, kdy se vše mění.

Co více se ještě můžete na workshopu dozvědět?

  • Více o osobní vizi v pracovním kontextu a jak na ni.
  • Jak utvářet důvěru v týmu.
  • Proč brát konkurenci jako zdroj inspirace a vlastního růstu.
  • Jak je důležité vnímat i malá vítězství a oslavit je.
  • Proč se obklopit lidmi, kteří jsou v něčem lepší než já.

„Skuteční lídři vědí, že nejde o příští kvartál nebo příští obchodní rok. Jde o příští generaci.”

Přihlášku na workshop pošli co nejdříve, počet míst je omezený.

Kateřina Decknerová

Kateřina Decknerová

HR konzultantka, lektorka a koučka, 12 let ve vedení personálních oddělení jako HR manažer a HR Director Europe se zkušenostmi řízení v krizi ve velkém výrobním závodě.

Konference Management znalosti a praxe

Workshop Lídr 21. století je součástí konference Management, znalosti a praxe, která se koná následující den 5. listopadu 2021 v Parkhotelu Hluboká. Pokud tě konference zajímá, projdi si zajímavý program. Přednášející jsou osobnosti byznysu, které dalece přesahuji hranice České republiky. O tom, co se jim v posledním období podařilo, se ještě zmíním v brzkém newsletteru.

Vedle nich se můžeš těšit na setkání s kolegy firemní praxe, na závěrečnou panelovou diskuzi všech přednášejících a samozřejmě na příjemnou atmosféru a dobrou kuchyni Parkhotelu Hluboká.

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.

Prezentace v angličtině v online prostředí

Zlepši své prezentační dovednosti v angličtině a připojte se k našemu online kurzu s lektorkou Hankou Kořínkovou. Pokud chceš přirozeně a s jistotou prezentovat své myšlenky nebo  projekty  v angličtině, náš online kurz je pro tebe řešením. Pod vedením zkušené...