fbpx

Tým jazz-com pro tebe připravil mimořádný workshop “Lídr 21. století“, který se koná 4. listopadu v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou v čase 15:00 – 17:00 pod vedením Kateřiny Decknerové.

Jsi majitelem, manažerem nebo vedeš tým lidí? Přemýšlíš o tom, co je třeba ve firmě změnit nebo co zlepšit? Načerpej inspiraci, osvoj si nové techniky a obohať svůj styl práce s lidmi.

A co ti workshop přináší?

Jak sjednotit a udržet úroveň vedoucích, ať už jsou v práci, na home office nebo kombinují obojí? Jak je vést, aby správně vedli své podřízené? Představíme Vám jednoduchý systém, díky kterému s jistotou zvládnete práci s lidmi v komplexní době, kdy se vše mění.

Co více se ještě můžete na workshopu dozvědět?

  • Více o osobní vizi v pracovním kontextu a jak na ni.
  • Jak utvářet důvěru v týmu.
  • Proč brát konkurenci jako zdroj inspirace a vlastního růstu.
  • Jak je důležité vnímat i malá vítězství a oslavit je.
  • Proč se obklopit lidmi, kteří jsou v něčem lepší než já.

„Skuteční lídři vědí, že nejde o příští kvartál nebo příští obchodní rok. Jde o příští generaci.”

Přihlášku na workshop pošli co nejdříve, počet míst je omezený.

Kateřina Decknerová

Kateřina Decknerová

HR konzultantka, lektorka a koučka, 12 let ve vedení personálních oddělení jako HR manažer a HR Director Europe se zkušenostmi řízení v krizi ve velkém výrobním závodě.

Konference Management znalosti a praxe

Workshop Lídr 21. století je součástí konference Management, znalosti a praxe, která se koná následující den 5. listopadu 2021 v Parkhotelu Hluboká. Pokud tě konference zajímá, projdi si zajímavý program. Přednášející jsou osobnosti byznysu, které dalece přesahuji hranice České republiky. O tom, co se jim v posledním období podařilo, se ještě zmíním v brzkém newsletteru.

Vedle nich se můžeš těšit na setkání s kolegy firemní praxe, na závěrečnou panelovou diskuzi všech přednášejících a samozřejmě na příjemnou atmosféru a dobrou kuchyni Parkhotelu Hluboká.

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...

Kdo je připraven, není překvapen.

“Co nemůžeme změřit, nemůžeme zlepšit. A v krizi dvojnásob.” je úspěšný workshop Manažerské akademie, na který bych tě dnes ráda pozvala. V program workshopu i tentokrát stavíme na aktuálních tématech, která ve firmách řešíte, a samozřejmě jsme ho rozšířili o další...