fbpx

Tým jazz-com pro tebe připravil mimořádný workshop “Lídr 21. století“, který se koná 4. listopadu v Parkhotelu Hluboká nad Vltavou v čase 15:00 – 17:00 pod vedením Kateřiny Decknerové.

Jsi majitelem, manažerem nebo vedeš tým lidí? Přemýšlíš o tom, co je třeba ve firmě změnit nebo co zlepšit? Načerpej inspiraci, osvoj si nové techniky a obohať svůj styl práce s lidmi.

A co ti workshop přináší?

Jak sjednotit a udržet úroveň vedoucích, ať už jsou v práci, na home office nebo kombinují obojí? Jak je vést, aby správně vedli své podřízené? Představíme Vám jednoduchý systém, díky kterému s jistotou zvládnete práci s lidmi v komplexní době, kdy se vše mění.

Co více se ještě můžete na workshopu dozvědět?

  • Více o osobní vizi v pracovním kontextu a jak na ni.
  • Jak utvářet důvěru v týmu.
  • Proč brát konkurenci jako zdroj inspirace a vlastního růstu.
  • Jak je důležité vnímat i malá vítězství a oslavit je.
  • Proč se obklopit lidmi, kteří jsou v něčem lepší než já.

„Skuteční lídři vědí, že nejde o příští kvartál nebo příští obchodní rok. Jde o příští generaci.”

Přihlášku na workshop pošli co nejdříve, počet míst je omezený.

Kateřina Decknerová

Kateřina Decknerová

HR konzultantka, lektorka a koučka, 12 let ve vedení personálních oddělení jako HR manažer a HR Director Europe se zkušenostmi řízení v krizi ve velkém výrobním závodě.

Konference Management znalosti a praxe

Workshop Lídr 21. století je součástí konference Management, znalosti a praxe, která se koná následující den 5. listopadu 2021 v Parkhotelu Hluboká. Pokud tě konference zajímá, projdi si zajímavý program. Přednášející jsou osobnosti byznysu, které dalece přesahuji hranice České republiky. O tom, co se jim v posledním období podařilo, se ještě zmíním v brzkém newsletteru.

Vedle nich se můžeš těšit na setkání s kolegy firemní praxe, na závěrečnou panelovou diskuzi všech přednášejících a samozřejmě na příjemnou atmosféru a dobrou kuchyni Parkhotelu Hluboká.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...