fbpx

Vrcholem 9. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, která se koná 20. května 2022, v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou, je panelová diskuze.

Proč je vrcholem konference?

Po přednáškách a krátké přestávce mají slovo všichni přednášející. Posadí se před publikum do svých horkých křesel a ty jim můžeš položit otázky, které tě během konference napadly. Určitě doporučuji zapisovat si do bločků na stolech průběžně otázky během jednotlivých vystoupení. My je buď vybereme a předáme před diskuzí přednášejícím, nebo je sám/a položíš. Je to na tobě.

Mimořádný host letošní panelové diskuze

V letošním roce nově rozšíříme tým přednášejících na horkých křeslech a do panelové diskuze přizveme i čestného hosta konference. Naším hostem je osobnost českého byznysu, pan Václav Novák, který sám v předchozích ročnících vystoupil jako přednášející a do diskuze přispěje svými bohatými zkušenostmi i přehledem o dění u nás i v zahraniční. Otázky si tedy můžete připravit i pro něj.

„Miluji diskusi. Neočekávám od nikoho, že bude jen sedět a souhlasit se mnou.“
Margaret Thatcher

manažer

Václav Novák

Časopis Forbes ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera.
Na přelomu tisíciletí zachraňoval ocelářské Vítkovice, později pomáhal restrukturalizovat ČSA a vedl krizové financování Setuza. Vedle dalších nemalých úspěchů v roce 2019 prodal společnost Technistone za více než miliardu korun a stal se učitelem v důchodu s penzí kolem 30 tisíc a váženým členem Nadačního fondu Neuron.

workshop MANAŽERSKÉ ÚČETNICTVÍ  JAKO NÁSTROJ ZVYŠOVÁNÍ  FIREMNÍ VÝKONNOSTI

Vyhrazený čas

Panelovou diskuzi jsme poprvé a na zkoušku zařadili do programu konference na 5. ročníku a s každým ročníkem ji prodlužujeme. Na letošní konferenci jí věnujeme celých krásných 60min. Na první pohled se to zdá dost a nespočet otázek bude zodpovězeno a mnoho aktuálních témat prodiskutováno. Nicméně již nyní víme, že diskuze přinese další otázky. Proto můžeš počítat s tím, že po ukončení diskuze a samotné konference ještě zůstáváme v sále a u kávy můžeš pokračovat v neformálních rozhovorech s ostatními účastníky i přednášejícími. Ostatně již v době renesance byla diskuze považována za nejlepší možný způsob jak hledat pravdu a zároveň se něčemu naučit. Věřím, že této možnosti všichni rádi využijeme.

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...

Kdo je připraven, není překvapen.

“Co nemůžeme změřit, nemůžeme zlepšit. A v krizi dvojnásob.” je úspěšný workshop Manažerské akademie, na který bych tě dnes ráda pozvala. V program workshopu i tentokrát stavíme na aktuálních tématech, která ve firmách řešíte, a samozřejmě jsme ho rozšířili o další...