fbpx

Vrcholem 9. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, která se koná 20. května 2022, v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou, je panelová diskuze.

Proč je vrcholem konference?

Po přednáškách a krátké přestávce mají slovo všichni přednášející. Posadí se před publikum do svých horkých křesel a ty jim můžeš položit otázky, které tě během konference napadly. Určitě doporučuji zapisovat si do bločků na stolech průběžně otázky během jednotlivých vystoupení. My je buď vybereme a předáme před diskuzí přednášejícím, nebo je sám/a položíš. Je to na tobě.

Mimořádný host letošní panelové diskuze

V letošním roce nově rozšíříme tým přednášejících na horkých křeslech a do panelové diskuze přizveme i čestného hosta konference. Naším hostem je osobnost českého byznysu, pan Václav Novák, který sám v předchozích ročnících vystoupil jako přednášející a do diskuze přispěje svými bohatými zkušenostmi i přehledem o dění u nás i v zahraniční. Otázky si tedy můžete připravit i pro něj.

„Miluji diskusi. Neočekávám od nikoho, že bude jen sedět a souhlasit se mnou.“
Margaret Thatcher

manažer

Václav Novák

Časopis Forbes ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera.
Na přelomu tisíciletí zachraňoval ocelářské Vítkovice, později pomáhal restrukturalizovat ČSA a vedl krizové financování Setuza. Vedle dalších nemalých úspěchů v roce 2019 prodal společnost Technistone za více než miliardu korun a stal se učitelem v důchodu s penzí kolem 30 tisíc a váženým členem Nadačního fondu Neuron.

workshop MANAŽERSKÉ ÚČETNICTVÍ  JAKO NÁSTROJ ZVYŠOVÁNÍ  FIREMNÍ VÝKONNOSTI

Vyhrazený čas

Panelovou diskuzi jsme poprvé a na zkoušku zařadili do programu konference na 5. ročníku a s každým ročníkem ji prodlužujeme. Na letošní konferenci jí věnujeme celých krásných 60min. Na první pohled se to zdá dost a nespočet otázek bude zodpovězeno a mnoho aktuálních témat prodiskutováno. Nicméně již nyní víme, že diskuze přinese další otázky. Proto můžeš počítat s tím, že po ukončení diskuze a samotné konference ještě zůstáváme v sále a u kávy můžeš pokračovat v neformálních rozhovorech s ostatními účastníky i přednášejícími. Ostatně již v době renesance byla diskuze považována za nejlepší možný způsob jak hledat pravdu a zároveň se něčemu naučit. Věřím, že této možnosti všichni rádi využijeme.

Představujeme první přednášející květnové Konference Management, znalosti a praxe

Vítejte u představení prvního přednášejícího našeho 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se konference zaměřuje na "Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi", což...

Velké setkání špičkových manažerů na Hluboké má už svůj termín a téma

Ano, přesně tak. Konference Management, znalosti a praxe, kterou tradičně pořádáme v atraktivním prostředí Hluboké nad Vltavou už má svůj termín a téma. Ať už na naše květnové setkání jezdíš pravidelně, nebo máš chuť přijet poprvé, můžeš si poznamenat do kalendáře...

Tipy a triky pro efektivní učení angličtiny

Chcete se naučit anglicky, ale nevíte, jak na to? Jste unaveni z toho, že vaše hodiny angličtiny nevedou k rychlému pokroku? Nejste sami. Mnoho lidí si myslí, že stačí navštěvovat hodinu angličtiny týdně, ale pravda je, že efektivní učení angličtiny vyžaduje více než...