fbpx

Vrcholem 9. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, která se koná 20. května 2022, v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou, je panelová diskuze.

Proč je vrcholem konference?

Po přednáškách a krátké přestávce mají slovo všichni přednášející. Posadí se před publikum do svých horkých křesel a ty jim můžeš položit otázky, které tě během konference napadly. Určitě doporučuji zapisovat si do bločků na stolech průběžně otázky během jednotlivých vystoupení. My je buď vybereme a předáme před diskuzí přednášejícím, nebo je sám/a položíš. Je to na tobě.

Mimořádný host letošní panelové diskuze

V letošním roce nově rozšíříme tým přednášejících na horkých křeslech a do panelové diskuze přizveme i čestného hosta konference. Naším hostem je osobnost českého byznysu, pan Václav Novák, který sám v předchozích ročnících vystoupil jako přednášející a do diskuze přispěje svými bohatými zkušenostmi i přehledem o dění u nás i v zahraniční. Otázky si tedy můžete připravit i pro něj.

„Miluji diskusi. Neočekávám od nikoho, že bude jen sedět a souhlasit se mnou.“
Margaret Thatcher

manažer

Václav Novák

Časopis Forbes ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera.
Na přelomu tisíciletí zachraňoval ocelářské Vítkovice, později pomáhal restrukturalizovat ČSA a vedl krizové financování Setuza. Vedle dalších nemalých úspěchů v roce 2019 prodal společnost Technistone za více než miliardu korun a stal se učitelem v důchodu s penzí kolem 30 tisíc a váženým členem Nadačního fondu Neuron.

workshop MANAŽERSKÉ ÚČETNICTVÍ  JAKO NÁSTROJ ZVYŠOVÁNÍ  FIREMNÍ VÝKONNOSTI

Vyhrazený čas

Panelovou diskuzi jsme poprvé a na zkoušku zařadili do programu konference na 5. ročníku a s každým ročníkem ji prodlužujeme. Na letošní konferenci jí věnujeme celých krásných 60min. Na první pohled se to zdá dost a nespočet otázek bude zodpovězeno a mnoho aktuálních témat prodiskutováno. Nicméně již nyní víme, že diskuze přinese další otázky. Proto můžeš počítat s tím, že po ukončení diskuze a samotné konference ještě zůstáváme v sále a u kávy můžeš pokračovat v neformálních rozhovorech s ostatními účastníky i přednášejícími. Ostatně již v době renesance byla diskuze považována za nejlepší možný způsob jak hledat pravdu a zároveň se něčemu naučit. Věřím, že této možnosti všichni rádi využijeme.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...