fbpx

Prázdniny jsou zvláštní čas, kdy se nám daří získat odstup od každodenní rutiny, protože si ji díky krásnému volnu dětí, báječným dovoleným, výletům, kultuře nebo návštěvám postavíme na hlavu. A i když se pak těšíme, že v září dostanou dny opět svůj řád a zaběhnutý rytmus, je léto jedinečná šance, jak ve „starém” rytmu něco změnit.

Prázdninová Manažerské akademie

A proto jsme do Prázdninové Manažerské akademie zařadili jako první workshop „Time management – Jak zvládnout důležité věci v klidu”, na který tě dnes srdečně zvu.

Změň to nyní

Chceš mít více času na to, co je pro tebe skutečně důležité pracovně i soukromě? Pak ti s tím rádi společně se zkušenou lektorkou a manažerkou Hankou Kořínkovou pomůžeme. A léto je pro to jako stvořené, jakkoliv to vypadá nepravděpodobně. Vypadneš totiž z běžného stereotypu, načerpáš inspirace a dokážeš vidět běh věcí z jiného úhlu.

Nauč se s námi rozvrhnout svůj čas, abys měl/a dostatek prostoru na práci i radosti.

Time management není o tom, jak zvládnout více práce za méně času. Je to o tom, jak si najít čas na věci, které ti přinášejí radost a uspokojení. A klidně to mohou být pracovní věci, nemusí to být nutně lekce surfu v Karibiku. I když ta potěší vždy…

Kdy? 25. července 2024

Kde? Knížecí dvůr, Hluboká nad Vltavou

Vede: lektorka a manažerka Hana Kořínková

Proč se zúčastnit?

Aby ses cítil/a dobře a mohl/a říct, že se máš fajn a v klidu zvládáš to, co potřebuješ.
Na našem workshopu se dozvíš, jak efektivně nastavit priority, zorganizovat svůj den a využívat svou energii tak, aby ses vypořádal/a se všemi důležitými úkoly v klidu a bez stresu. Nejde jen o snahu a nasazení, ale i o znalosti, jak na to. Nebo spíše, jak pracovat sám/sama se sebou.

Co se naučíš a v čem se zdokonalíš?

Stanovování priorit: Naučíš se definovat krátkodobé i dlouhodobé cíle a efektivně je dosahovat.

Organizace práce: Jak plánovat a strukturovat svůj den, aby byl co nejproduktivnější.

Zvládání energie: Jak pracovat se svými biorytmy a zvládat stres pro maximální efektivitu.

zákaznický servis

Pro koho je workshop určen?

Workshop je vhodný pro každého, kdo chce mít balanc, lépe zvládat stres a efektivněji komunikovat o prioritách v osobním i pracovním životě. „Úspěch je o chytré práci. Nauč se říkat ne zbytečným věcem.”

Co si odneseš?

Praktické tipy a rady pro efektivnější práci a řízení úkolů. Nástroje a techniky pro lepší organizaci práce a zvládání energie. Vědomí vlastních chronotypů a způsobů, jak s nimi pracovat. Rozvojový plán s konkrétními kroky pro zlepšení tvého time managementu. BONUSOVÁ NABÍDKA: Jako účastník získáš nejen cenné informace a praktické tipy, ale také svůj osobní rozvojový plán, který si na workshopu vytvoříš. Tento plán ti pomůže dostat teorii do praxe a udržet si nově nabyté dovednosti. Neztrácej čas, který bys mohl/a věnovat tomu, co je pro tebe opravdu důležité. Přihlas se na náš workshop a staň se mistrem svého času.

Efektivní komunikace v době trvalých změn

Přihlaste se na workshop ‘Efektivní komunikace v náročných situacích’ dne 22. srpna 2024 a naučte se, jak efektivně komunikovat během změn a krizí. Rozvíjejte své dovednosti pro zvládání těžkých rozhovorů.

Mistrovství v moderním zákaznickém servisu – S extra best practice pro letní zastupování

Zúčastněte se workshopu ‘Mistrovství v moderním zákaznickém servisu’ 21. srpna 2024 a naučte se efektivní techniky komunikace a poskytování vynikajícího zákaznického servisu.

Přijeďte za námi na Hlubokou: Intenzivní kurzy a letní workshopy

Zúčastněte se našich intenzivních jazykových kurzů ve městech Hluboká, Strakonice, Písek a Blatná a získejte znalosti v našich letních a podzimních workshopech Manažerské akademie. Naučte se efektivní time management, komunikaci v období změn a moderní zákaznický servis. Objevte pokročilé techniky umělé inteligence v praxi.