fbpx

Chcete se naučit anglicky, ale nevíte, jak na to? Jste unaveni z toho, že vaše hodiny angličtiny nevedou k rychlému pokroku? Nejste sami. Mnoho lidí si myslí, že stačí navštěvovat hodinu angličtiny týdně, ale pravda je, že efektivní učení angličtiny vyžaduje více než jen pravidelné kurzy. Přirovnáme-li to k fitness, nemůžete očekávat, že se po jedné hodině v posilovně stanete Rocky Balboou. Stejně tak jedna hodina bikram jógy týdně vás nepromění v Taťánu Kuchařovou.

Efektivní angličtina

Pokud chcete dosáhnout skvělých výsledků, musíte se angličtině věnovat pravidelně a komplexně. Zde je několik osvědčených tipů, jak začlenit angličtinu do vašeho každodenního života a zlepšit se rychleji:

  • Získejte pravidelné úkoly: Požádejte svého lektora o domácí úkoly a snažte se je vždy splnit.
  • Komunikujte v angličtině: S lektorem nebo kolegou si pište e-maily v angličtině.
  • Poslouchejte podcasty: Například “Six-Minute English” od BBC Learning je skvělý způsob, jak se učit pravidelně.
  • Využijte SMS servis: Denně jedna dvoujazyčná fráze do vašeho telefonu může pomoci.
  • Pravidelné telefonáty: Domluvte si pravidelné telefonáty v angličtině s lektorem.
  • Čtěte a poslouchejte: Používejte zjednodušenou četbu s CD nebo sledujte filmy v původním znění s titulky třeba Šílenci z Manhattanu (Mad men).
  • Učte se slovíčka: Pište si nová slovíčka na kartičky a učte se několik každý den.Více v našem newsletteru zde.

Začlenění angličtiny do vašeho života je klíčem k úspěchu, stejně jako pravidelný trénink a správná strava jsou klíčem k dosažení fitness cílů. Pokud chcete získat další tipy a triky pro efektivní učení angličtiny, přihlaste se k našemu newsletteru nebo napište na mkrausova@jazz-com.cz pro více informací.

A pokud jste připraveni na opravdový skok ve vašich jazykových dovednostech, zvažte intenzivní kurz angličtiny, kde budete celý den komunikovat pouze v anglickém jazyce. Pro ty, kteří již mají pokročilou úroveň, doporučujeme kurz prezentačních dovedností v angličtině.

Zapojte se do světa angličtiny a sledujte, jak vaše dovednosti rostou každým dnem!

Prezentace v angličtině

Naučíte se přesvědčivě představit své projekty, produkty i výsledky své práce. Zvýšíte svou jistotu prezentace v profesní angličtině. Získáte kladné hodnocení své práce a uznání firemních kolegů i obchodních partnerů.„V éře inteligence není inovace jen o vynálezech....

Workshop „Mistrovství moderního zákaznického servisu“

Zvyšte své dovednosti na workshopu „Mistrovství moderního zákaznického servisu“ 28. března 2024 v hotelu Podhrad, Hluboká nad Vltavou. Místa jsou omezená, registrujte se hned!

Inspirativní rozhovor s přednášejícím konference a ukázka AI v průmyslové praxi

Objevte, jak AI transformuje zemědělství a průmysl – Připojte se k nám na exkluzivním rozhovoru s Milanem Plevou na konferenci Management, znalosti a praxe.