fbpx

Chcete se naučit anglicky, ale nevíte, jak na to? Jste unaveni z toho, že vaše hodiny angličtiny nevedou k rychlému pokroku? Nejste sami. Mnoho lidí si myslí, že stačí navštěvovat hodinu angličtiny týdně, ale pravda je, že efektivní učení angličtiny vyžaduje více než jen pravidelné kurzy. Přirovnáme-li to k fitness, nemůžete očekávat, že se po jedné hodině v posilovně stanete Rocky Balboou. Stejně tak jedna hodina bikram jógy týdně vás nepromění v Taťánu Kuchařovou.

Efektivní angličtina

Pokud chcete dosáhnout skvělých výsledků, musíte se angličtině věnovat pravidelně a komplexně. Zde je několik osvědčených tipů, jak začlenit angličtinu do vašeho každodenního života a zlepšit se rychleji:

  • Získejte pravidelné úkoly: Požádejte svého lektora o domácí úkoly a snažte se je vždy splnit.
  • Komunikujte v angličtině: S lektorem nebo kolegou si pište e-maily v angličtině.
  • Poslouchejte podcasty: Například „Six-Minute English“ od BBC Learning je skvělý způsob, jak se učit pravidelně.
  • Využijte SMS servis: Denně jedna dvoujazyčná fráze do vašeho telefonu může pomoci.
  • Pravidelné telefonáty: Domluvte si pravidelné telefonáty v angličtině s lektorem.
  • Čtěte a poslouchejte: Používejte zjednodušenou četbu s CD nebo sledujte filmy v původním znění s titulky třeba Šílenci z Manhattanu (Mad men).
  • Učte se slovíčka: Pište si nová slovíčka na kartičky a učte se několik každý den.Více v našem newsletteru zde.

Začlenění angličtiny do vašeho života je klíčem k úspěchu, stejně jako pravidelný trénink a správná strava jsou klíčem k dosažení fitness cílů. Pokud chcete získat další tipy a triky pro efektivní učení angličtiny, přihlaste se k našemu newsletteru nebo napište na mkrausova@jazz-com.cz pro více informací.

A pokud jste připraveni na opravdový skok ve vašich jazykových dovednostech, zvažte intenzivní kurz angličtiny, kde budete celý den komunikovat pouze v anglickém jazyce. Pro ty, kteří již mají pokročilou úroveň, doporučujeme kurz prezentačních dovedností v angličtině.

Zapojte se do světa angličtiny a sledujte, jak vaše dovednosti rostou každým dnem!

25 anglických frází ideálních pro small talk a předvánoční setkání

Srdečně tě zdravím v krásném období adventu, kdy se mnozí z nás účastníme setkání, večírků a oslav, kde se můžeme setkat s anglicky mluvícími kolegy, zákazníky nebo dodavateli. Abychom ti pomohli vytvořit příjemnou a plynulou konverzaci, připravili jsme speciální...

Představujeme první přednášející květnové Konference Management, znalosti a praxe

Vítejte u představení prvního přednášejícího našeho 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se konference zaměřuje na "Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi", což...

Velké setkání špičkových manažerů na Hluboké má už svůj termín a téma

Ano, přesně tak. Konference Management, znalosti a praxe, kterou tradičně pořádáme v atraktivním prostředí Hluboké nad Vltavou už má svůj termín a téma. Ať už na naše květnové setkání jezdíš pravidelně, nebo máš chuť přijet poprvé, můžeš si poznamenat do kalendáře...