fbpx

Červnový workshop Manažerské účetnictví jako nástroj zvyšování firemní výkonnosti je dalším úspěšným školením druhého ročníku Manažerské akademie, na který bych tě ráda pozvala. Workshop se koná v předprázdninovém termínu 24. června 2022 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Vedle načerpání zkušeností ověřených praxí, určitě oceníš příjemnou atmosféru, setkání s kolegy z jiných firem i živou diskuzi na aktuální firemní témata.
Přihlásit se můžeš již nyní na našem webu www.jazz-com.cz, kde najdeš vedle podrobného programu i více informací k workshopu.

Nový termín, aktualizovaný program

Lednový workshop měl u účastníků velký úspěch, a proto vyhlašujeme další termín. Program jsme díky báječné a podrobné zpětné vazbě účastníků upravili, rozšířili o více příkladů z praxe a obohatili ho o zjednodušené postupy. Workshopu se tak mohou zúčastnit i ti, kteří byli již na lednovém termínu. Pokud si tedy chceš ověřit nebo ujasnit finanční výkonnost celé firmy nebo její části, máš skvělou příležitost. Určitě nebudou chybět praktické rady, jak si snadno zajít na běžné i výjimečné případy a situace.

Pokračování workshopu

Na podzim plánujeme pokračování tohoto workshopu, kde budeme prakticky řešit konkrétní případy. Budeme vycházet z otázek účastníků workshopu, z aktuální situace ve firmách a ze současného dění.

“Znovupřihlášení”

Díky opatřením a omezením se nemohli někteří zájemci předchozího termínu worshopu zúčastnit. Pokud mezi ně patříš, máš nyní novou příležitost se přihlásit. Předběžně jsme místa rezervovali, nicméně je bez potvrzení budeme postupovat dalším zájemcům.

Co můžeš od workshopu očekávat?

S panem Ondřejem Matyášem, dlouholetým finančním ředitelem České filharmonie a zkušeným přednášejícím VŠE, se budeme věnovat tomu, jaké všechny nástroje, přístupy a pohledy na firemní výkonnost manažerské účetnictví nabízí. V současné napínavé době je manažerské účetnictví více než důležitou oporou, a tak se můžeš těšit vedle teorie a zkušeností i na příklady z praxe, které současnost přináší.

Díky workshopu:

  • se budeš lépe orientovat v účetních technikách a postupech
  • získáš větší jistotu při čtení reportů a přehled o tom, co máš požadovat popř. očekávat, aby v něm bylo
  • ujistíš se, které informace jsou pro tebe a firmu klíčové
  • lépe si budeš umět “zajít” na přípravu i analýzů reportů
  • načerpáš praktické rady a tipy, jak řešit konkrétní situace a případy

„Potřeba informací úměrně vzrůstá především s finančními problémy firmy.“

Eva Stará

Komu je workshop určen?

Program setkání není nastaven prvotně pro finanční manažery. Je určen manažerům jako uživatelům controllingových informací. Pro zkušené pak může být přínosem osvěžení si některých informací, ověření si používaných postupů a nástrojů a diskuze s kolegy z jiných společností.

„Úspěšní lidé dělají to, co neúspěšní lidé dělat nechtějí. Nepřejte si, aby to bylo snazší; přejte si, abyste byli lepší.“

Jim Rohn

Finanční ředitel České filharmonie v osobě zkušeného lektora

Ing. Ondřej H. Matyáš, Ph.D. má dlouholeté zkušenosti s implementací controllingu v organizacích různého typu. Pracoval jako konzultant v oblasti business intelligence, dnes je finančním ředitelem České filharmonie, členem katedry manažerského účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a České asociace pro finanční řízení, jako lektor působí v Komoře auditorů ČR i dalších profesních vzdělávacích institucích. Zaměřuje se na oblasti řízení finanční výkonnosti a strategického řízení.

Ondřej Matyáš

Rozhodování v klíčových okamžicích

Manažerské účetnictví je nástroj pro rozhodování a řízení a patří k základní výbavě dobrého manažera. Pomáhá nám se rozhodovat v klíčových okamžicích našeho týmu, celé firmy, stejně jako v důležitých okamžicích soukromého života. Zajisti si svou připravenost třeba díky tomuto setkání.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...