fbpx

Červnový workshop Manažerské účetnictví jako nástroj zvyšování firemní výkonnosti je dalším úspěšným školením druhého ročníku Manažerské akademie, na který bych tě ráda pozvala. Workshop se koná v předprázdninovém termínu 24. června 2022 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Vedle načerpání zkušeností ověřených praxí, určitě oceníš příjemnou atmosféru, setkání s kolegy z jiných firem i živou diskuzi na aktuální firemní témata.
Přihlásit se můžeš již nyní na našem webu www.jazz-com.cz, kde najdeš vedle podrobného programu i více informací k workshopu.

Nový termín, aktualizovaný program

Lednový workshop měl u účastníků velký úspěch, a proto vyhlašujeme další termín. Program jsme díky báječné a podrobné zpětné vazbě účastníků upravili, rozšířili o více příkladů z praxe a obohatili ho o zjednodušené postupy. Workshopu se tak mohou zúčastnit i ti, kteří byli již na lednovém termínu. Pokud si tedy chceš ověřit nebo ujasnit finanční výkonnost celé firmy nebo její části, máš skvělou příležitost. Určitě nebudou chybět praktické rady, jak si snadno zajít na běžné i výjimečné případy a situace.

Pokračování workshopu

Na podzim plánujeme pokračování tohoto workshopu, kde budeme prakticky řešit konkrétní případy. Budeme vycházet z otázek účastníků workshopu, z aktuální situace ve firmách a ze současného dění.

“Znovupřihlášení”

Díky opatřením a omezením se nemohli někteří zájemci předchozího termínu worshopu zúčastnit. Pokud mezi ně patříš, máš nyní novou příležitost se přihlásit. Předběžně jsme místa rezervovali, nicméně je bez potvrzení budeme postupovat dalším zájemcům.

Co můžeš od workshopu očekávat?

S panem Ondřejem Matyášem, dlouholetým finančním ředitelem České filharmonie a zkušeným přednášejícím VŠE, se budeme věnovat tomu, jaké všechny nástroje, přístupy a pohledy na firemní výkonnost manažerské účetnictví nabízí. V současné napínavé době je manažerské účetnictví více než důležitou oporou, a tak se můžeš těšit vedle teorie a zkušeností i na příklady z praxe, které současnost přináší.

Díky workshopu:

  • se budeš lépe orientovat v účetních technikách a postupech
  • získáš větší jistotu při čtení reportů a přehled o tom, co máš požadovat popř. očekávat, aby v něm bylo
  • ujistíš se, které informace jsou pro tebe a firmu klíčové
  • lépe si budeš umět “zajít” na přípravu i analýzů reportů
  • načerpáš praktické rady a tipy, jak řešit konkrétní situace a případy

„Potřeba informací úměrně vzrůstá především s finančními problémy firmy.“

Eva Stará

Komu je workshop určen?

Program setkání není nastaven prvotně pro finanční manažery. Je určen manažerům jako uživatelům controllingových informací. Pro zkušené pak může být přínosem osvěžení si některých informací, ověření si používaných postupů a nástrojů a diskuze s kolegy z jiných společností.

„Úspěšní lidé dělají to, co neúspěšní lidé dělat nechtějí. Nepřejte si, aby to bylo snazší; přejte si, abyste byli lepší.“

Jim Rohn

Finanční ředitel České filharmonie v osobě zkušeného lektora

Ing. Ondřej H. Matyáš, Ph.D. má dlouholeté zkušenosti s implementací controllingu v organizacích různého typu. Pracoval jako konzultant v oblasti business intelligence, dnes je finančním ředitelem České filharmonie, členem katedry manažerského účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze a České asociace pro finanční řízení, jako lektor působí v Komoře auditorů ČR i dalších profesních vzdělávacích institucích. Zaměřuje se na oblasti řízení finanční výkonnosti a strategického řízení.

“Ondřej

Rozhodování v klíčových okamžicích

Manažerské účetnictví je nástroj pro rozhodování a řízení a patří k základní výbavě dobrého manažera. Pomáhá nám se rozhodovat v klíčových okamžicích našeho týmu, celé firmy, stejně jako v důležitých okamžicích soukromého života. Zajisti si svou připravenost třeba díky tomuto setkání.

Představujeme druhého přednášejícího naší květnové konference 2023

“Smysluplné moderní technologie v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech přednášek jubilejního 10. ročníku.10. ročník Konference Management, znalosti a praxe, 19. května 2023 Parkhotel v Hluboké nad...

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...