fbpx

Srozumitelná komunikace v období trvalých změn je další workshop Manažerské akademie, na který tě zvu. Vedení workshopu se ujal zkušený manažer a kouč Vladimír Strejček. Společně s ním tě 22. dubna uvítáme v příjemném prostředí Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

“Manažer, který komunikuje nesrozumitelně, nemůže být dobrým manažerem”
Tomáš Baťa

Srozumitelná komunikace

Dubnové setkání zahrnuje jedno z mála čistě soft skills témat, která se v sérii workshopů naší akademie objevují. Nicméně určitě do ní patří, protože srozumitelná komunikace hraje naprosto klíčovou roli napříč celou firmou. Workshop jsme připravili již před nějakou dobou. Díky firemním setkáním, školením a feedbackům jsme naznali, že nyní je ten správný čas. Proč? Více než dříve se ve firmách při diskuzi dostáváme k tomu, že poslední dva roky daly zaběhlým komunikačním kanálům a procesům trochu “na frak“. Zároveň narážíme na to, že v době hlubokých změn ve společnosti i ve firmách se bez jasné, srozumitelné a pravidelné komunikace ztratíme.

Interní komunikace (angl. internal communications) či interní marketing (angl. internal marketing) je hybnou silou celé firmy. Správná interní komunikace zvyšuje motivaci a je cestou k tomu, aby všichni věděli, co mají dělat a proč, i cestou ke společnému sdílení vizí, cílů a hodnot celé firmy.”

Wikipedie

Motivace kdykoli

Další důležitou motivací k našemu workshopu je fakt, že komunikace nabývá stále více na významu. Žijeme v době přesycené informacemi a součástí umění komunikace je stále ještě nejen to, jakým způsobem komunikujeme, ale také co. A i když je komunikace umění, ověřené techniky, které jsou součástí praktické části workshopu, ti usnadní se být ve tvém stylu kumstýřem. Za zmínku určitě stojí i to, že jsme jeden blok školení věnovali tomu, jak udržet motivaci a energii v současné době trvalé změny. Jak udržet svoje mentální zdraví a mentální zdraví týmu v náročné době změn. Všichni chápeme, že manažer musí svůj tým motivovat v jakkoliv napínavé době. Nicméně je jasné, že všichni máme k dispozici určité množství energie a je důležité, jak s ní naložíme. Že to není komunikace? Nech se překvapit.
Ing. Vladimír Strejček

Ing. Vladimír Strejček

Kouč, trenér a konzultantant v oblasti řízení lidských zdrojů a řízení procesů. Absolvent řady certifikovaných kurzů v oblasti managementu a koučinku. Jako lektor se specializuje na rozvoj manažerských dovedností, individuální a týmový koučink. Díky své více než dvacetileté manžerské praxi ve velkých a nadnárodních společností se zaměřuje především na výkonnostní a prodejní koučink. Zastává názor, že energii a prostředky vložené do rozvoje pracovníků v organizaci je vhodné měřit konkrétními výsledky a dosaženými cíli.
Možná je nyní i pro tebe ten správný čas si vyzkoušet komunikační styly a určit si svůj dominantní. Možná je ten správný čas si ověřit na příkladech z praxe, co funguje, a co naopak vede k selhání v komunikaci.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...