fbpx
V pátek 20. května v půl deváté zahajujemev Hluboké nad Vltavou již 9. ročník konference Management, znalosti a praxe s podtitulem Česká lokální inspirace.

A na jaké přednášející na konferenci se můžete těšit?

Ondřej Matyáš, finanční ředitel české filharmonie nás vtáhne do Systému řízení podle Tomáše Bati.

Gabriela Končitíková, autorka několika baťovských knih přenese minulost do současnosti přednáškou Inspirace Baťa.

Z německého Schweinfurtu přijede na Hlubokou Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ze společnosti ZF, aby se s námi podělil o své zkušenosti v přednášce Řízení zahraničního výrobního podniku pohledem českého manažera.

A čtvrtým přednášejícím je Sara Polak, mladá absolventka Univerzity Oxford, která nám představí svou ambiciózní vizi ve vystoupení Praha by mohla být jako Silicon Valley.

Na závěr plánujeme již tradičně panelovou diskuzi se všemi přednášejícími, ke kterým se připojí náš čestný host, pan Václav Novák.

Přijeďte na Hlubokou získat zajímavé informace a novinky, načerpat inspiraci a energii a diskutovat s kolegy z jiných firem.

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...

Kdo je připraven, není překvapen.

“Co nemůžeme změřit, nemůžeme zlepšit. A v krizi dvojnásob.” je úspěšný workshop Manažerské akademie, na který bych tě dnes ráda pozvala. V program workshopu i tentokrát stavíme na aktuálních tématech, která ve firmách řešíte, a samozřejmě jsme ho rozšířili o další...