fbpx
V pátek 20. května v půl deváté zahajujeme v Hluboké nad Vltavou již 9. ročník konference Management, znalosti a praxe s podtitulem Česká lokální inspirace.

A na jaké přednášející na konferenci se můžete těšit?

Ondřej Matyáš, finanční ředitel české filharmonie nás vtáhne do Systému řízení podle Tomáše Bati.

Gabriela Končitíková, autorka několika baťovských knih přenese minulost do současnosti přednáškou Inspirace Baťa.

Z německého Schweinfurtu přijede na Hlubokou Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ze společnosti ZF, aby se s námi podělil o své zkušenosti v přednášce Řízení zahraničního výrobního podniku pohledem českého manažera.

A čtvrtým přednášejícím je Sara Polak, mladá absolventka Univerzity Oxford, která nám představí svou ambiciózní vizi ve vystoupení Praha by mohla být jako Silicon Valley.

Na závěr plánujeme již tradičně panelovou diskuzi se všemi přednášejícími, ke kterým se připojí náš čestný host, pan Václav Novák.

Přijeďte na Hlubokou získat zajímavé informace a novinky, načerpat inspiraci a energii a diskutovat s kolegy z jiných firem.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...