fbpx

Čtvrtý přednášející konference

A dnes bych ráda představila našeho čtvrtého váženého přednášejícího Daniela Přidala, který se s námi podělí o své zkušenosti na konferenci Management, znalosti a praxe. Tento zkušený český manažer stojí ve vedení společnosti ZF ve Schweinfurtu. A protože vedle oblíbeného citátu poslal i osobní pozvánku pro všechny účastníky, ráda předávám v plném znění:

Přednáška Řízení zahraničního výrobního podniku…

“V rámci své přednášky se s Vámi podělím o zkušenosti s řízením různorodých týmů v nadnárodních koncernech v automobilovém průmyslu. Jak vlastně funguje? Existuje jeden ideální systém řízení výrobního podniku? Záleží na původu mateřské společnosti? Jakou roli hraje internacionální charakter firmy a jakou roli má rozmanitost (diverzity) ve firemní kultuře? A má náš český baťovský systém řízení následníky i v automobilovém světě? Velmi se těším na zajímavou a otevřenou diskuzi o různých systémech řízení podniku a co se vlastně změnilo (resp. nezměnilo) za posledních 100 let.”

“Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.”

Tomáš Baťa

Daniel Přidal Senior Vice President Operations ve společnosti ZF Friedrichshafen AG, zodpovědný za výrobu a montáž komponentů, elektroniku a e-mobilitu v rámci koncernu ZF. Vystudovaný strojní inženýr původem z Moravy s více než 20letou zkušeností z výrobních závodů koncernu Roberta Bosche a ZF. Strávil první desetiletku 21. století v závodě Robert Bosch v Českých Budějovicích, poté řídil závod v Maďarsku, v Německu a od roku 2020 zastává pozici SVP Operations eMobility u společnosti ZF ve Schweinfurtu.

Přidal Daniel

A na jaké osobnosti se vedle Daniela Přidala ještě můžeš těšit?

Na Ondřeje Matyáše, který nám ve své přednášce přiblíží “Systém řízení podle Tomáše Bati”, na energickou Gabrielu Končitíkovou a její vystoupení “Inspirace Baťa” a na Saru Polak, která nás bude chtít přesvědčit o tom, že “Praha by mohla být jako Silicon Valley”.

Konference Management, znalosti a praxe
Všichni naši přednášející jsou nositelé české lokální inspirace, která je zároveň podtitulem letošní konference. Svou vstupenku na květnový 9. ročník setkání na Hluboké si můžeš zakoupit již nyní

Prezentace v angličtině

Naučíte se přesvědčivě představit své projekty, produkty i výsledky své práce. Zvýšíte svou jistotu prezentace v profesní angličtině. Získáte kladné hodnocení své práce a uznání firemních kolegů i obchodních partnerů.„V éře inteligence není inovace jen o vynálezech....

Workshop „Mistrovství moderního zákaznického servisu“

Zvyšte své dovednosti na workshopu „Mistrovství moderního zákaznického servisu“ 28. března 2024 v hotelu Podhrad, Hluboká nad Vltavou. Místa jsou omezená, registrujte se hned!

Inspirativní rozhovor s přednášejícím konference a ukázka AI v průmyslové praxi

Objevte, jak AI transformuje zemědělství a průmysl – Připojte se k nám na exkluzivním rozhovoru s Milanem Plevou na konferenci Management, znalosti a praxe.