fbpx
Srdečně vás zdravím z podzámčí v Hluboké nad Vltavou, kde již 2. Ledna jsme s chutí vykročili do nového roku prvními intenzivními – jazykovými kurzy. Rok 2023 má být pod nadvládou planety Mars opět velmi dynamický. A tak, aby se vám všechny výzvy lépe zvládaly, připravili jsme pro Vás řadu kurzů, školeni, workshopů zajímavých setkání. A jaká jsou ta nejbližší?

Vedle týdenních kurzů budou od února probíhat víkendové intenzivní kurzy angličtiny a němčiny, které se na přání firemních skupin nebo jednotlivých účastníků mohou termínově přesunout i do pracovního týdne.

V březnu, kdy už mají všichni po jarních prázdninách a sluníčko se hlásí ke slovu, organizujeme, již 3 teambuildingová setkání pro naše zákaznické firmy. Součástí jejich programu jsou celodenní jazykové kurzy, workshopy Komunikace v týmu, nebo Interkultura. Pokud máte chuť přijet s kolegy na Hlubokou a příjemný pobyt v týmu doplnit vzděláváním, rádi připravíme váš program.

V březnu také startujeme další ročník Manažerské akademie pro náročné 2023.

Otevíráme ho 16.března a 23. března úplně novým workshopem Prezentace v angličtině. A protože stále více prezentujeme na dálku, připravili jsme oblíbený workshop v online verzi na dvě dopolední setkání. (zkrácené verzi)

V dubnu se jednoho s hlavních témat leadershipu ujme Vladimír Strejček ve workshopu SROZUMITELNÁ KOMUNIKACE V OBDOBÍ TRVALÝCH ZMĚN.

A na závěr jsem si nechala pozvánku na letošní jubilejní 10. Ročník konference Management, znalosti a praxe, letos s podtitulem Smysluplné moderní technologie v praxi a májovým termínem 19.května. Těšit se můžete na 4 skvělé přednášející, zajímavé hosty (na 10 zajímavých hostů) a samozřejmě (a mnoho inspirativních setkání) inspirativní setkání s kolegy z jiných firem. Přihlásit se můžete již nyní.

Přeji samé šťastné kroky rokem 2023 a bude nám ctí a potěšením, když některé z nich uděláme společně.

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.

Prezentace v angličtině v online prostředí

Zlepši své prezentační dovednosti v angličtině a připojte se k našemu online kurzu s lektorkou Hankou Kořínkovou. Pokud chceš přirozeně a s jistotou prezentovat své myšlenky nebo  projekty  v angličtině, náš online kurz je pro tebe řešením. Pod vedením zkušené...