fbpx
Srdečně vás zdravím z podzámčí v Hluboké nad Vltavou, kde již 2. Ledna jsme s chutí vykročili do nového roku prvními intenzivními – jazykovými kurzy. Rok 2023 má být pod nadvládou planety Mars opět velmi dynamický. A tak, aby se vám všechny výzvy lépe zvládaly, připravili jsme pro Vás řadu kurzů, školeni, workshopů zajímavých setkání. A jaká jsou ta nejbližší?

Vedle týdenních kurzů budou od února probíhat víkendové intenzivní kurzy angličtiny a němčiny, které se na přání firemních skupin nebo jednotlivých účastníků mohou termínově přesunout i do pracovního týdne.

V březnu, kdy už mají všichni po jarních prázdninách a sluníčko se hlásí ke slovu, organizujeme, již 3 teambuildingová setkání pro naše zákaznické firmy. Součástí jejich programu jsou celodenní jazykové kurzy, workshopy Komunikace v týmu, nebo Interkultura. Pokud máte chuť přijet s kolegy na Hlubokou a příjemný pobyt v týmu doplnit vzděláváním, rádi připravíme váš program.

V březnu také startujeme další ročník Manažerské akademie pro náročné 2023.

Otevíráme ho 16.března a 23. března úplně novým workshopem Prezentace v angličtině. A protože stále více prezentujeme na dálku, připravili jsme oblíbený workshop v online verzi na dvě dopolední setkání. (zkrácené verzi)

V dubnu se jednoho s hlavních témat leadershipu ujme Vladimír Strejček ve workshopu SROZUMITELNÁ KOMUNIKACE V OBDOBÍ TRVALÝCH ZMĚN.

A na závěr jsem si nechala pozvánku na letošní jubilejní 10. Ročník konference Management, znalosti a praxe, letos s podtitulem Smysluplné moderní technologie v praxi a májovým termínem 19.května. Těšit se můžete na 4 skvělé přednášející, zajímavé hosty (na 10 zajímavých hostů) a samozřejmě (a mnoho inspirativních setkání) inspirativní setkání s kolegy z jiných firem. Přihlásit se můžete již nyní.

Přeji samé šťastné kroky rokem 2023 a bude nám ctí a potěšením, když některé z nich uděláme společně.

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Uvádíme konferenční workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“

„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“ Miroslav Marek To je osobní pozvánka...