fbpx
Srdečně vás zdravím z podzámčí v Hluboké nad Vltavou, kde již 2. Ledna jsme s chutí vykročili do nového roku prvními intenzivními – jazykovými kurzy. Rok 2023 má být pod nadvládou planety Mars opět velmi dynamický. A tak, aby se vám všechny výzvy lépe zvládaly, připravili jsme pro Vás řadu kurzů, školeni, workshopů zajímavých setkání. A jaká jsou ta nejbližší?

Vedle týdenních kurzů budou od února probíhat víkendové intenzivní kurzy angličtiny a němčiny, které se na přání firemních skupin nebo jednotlivých účastníků mohou termínově přesunout i do pracovního týdne.

V březnu, kdy už mají všichni po jarních prázdninách a sluníčko se hlásí ke slovu, organizujeme, již 3 teambuildingová setkání pro naše zákaznické firmy. Součástí jejich programu jsou celodenní jazykové kurzy, workshopy Komunikace v týmu, nebo Interkultura. Pokud máte chuť přijet s kolegy na Hlubokou a příjemný pobyt v týmu doplnit vzděláváním, rádi připravíme váš program.

V březnu také startujeme další ročník Manažerské akademie pro náročné 2023.

Otevíráme ho 16.března a 23. března úplně novým workshopem Prezentace v angličtině. A protože stále více prezentujeme na dálku, připravili jsme oblíbený workshop v online verzi na dvě dopolední setkání. (zkrácené verzi)

V dubnu se jednoho s hlavních témat leadershipu ujme Vladimír Strejček ve workshopu SROZUMITELNÁ KOMUNIKACE V OBDOBÍ TRVALÝCH ZMĚN.

A na závěr jsem si nechala pozvánku na letošní jubilejní 10. Ročník konference Management, znalosti a praxe, letos s podtitulem Smysluplné moderní technologie v praxi a májovým termínem 19.května. Těšit se můžete na 4 skvělé přednášející, zajímavé hosty (na 10 zajímavých hostů) a samozřejmě (a mnoho inspirativních setkání) inspirativní setkání s kolegy z jiných firem. Přihlásit se můžete již nyní.

Přeji samé šťastné kroky rokem 2023 a bude nám ctí a potěšením, když některé z nich uděláme společně.

Controlling je cesta k úspěchu i v době nepohody

„Mít přehled, s jistotou se pohybovat v číslech a rozumět finančním údajům ve firmě je klíčovou výbavou každého vedoucího, šéfa nebo manažera, ať už má ekonomické vzdělání nebo ne.“„Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu.“A určitě se společně s tebou i...

Novinky a školení od jazz-com: Co vás čeká v podzámčí Hluboké?

Krásný den všem, já vás srdečně zdravím ze Zámeckého Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou, kde, jak mnozí víte, pořádáme většinu našich kurzů, workshopů a školení. Posledním srpnovým dnem uzavřeli letní jazykové programy a tento týden jsme čerstvě zahájili nový studijní...

Mohou být firemní jazykové kurzy efektivní?

Odpověď zní: “Určitě ano, firemní jazykové kurzy mohou být efektivní.” Když se hned na začátku správně nastaví, mohou bezpochyby splnit očekávání obou stran. Tedy firmy i účastníků kurzu. A protože před sebou máme nový školní rok, ráda bych se dnes podělila o několik...