fbpx
Workshop Co se v byznysu mění a co zůstává je dalším výjimečným školením, na který tě zvu a který otevírá další cyklus série „I lokální management má globální zodpovědnost“. “Firmy, stejně jako organizace, neumírají na stabilitu, nýbrž na šok. Schopnost absorbovat šok je právě v takovéhle době klíčová. Když se dívám na jakoukoliv investici, ať už soukromou, nebo ve firmě, vždycky na ni hledím s prizmatem “Co když se něco stane? A pokud ano, co to bude znamenat?” řekl v září 2020 v rozhovoru pro časopis Forbes Václav Novák, spolumajitel investiční společnosti M.L.Moran.

Vedle odpovědi na tuto otázku uvedl v pěti bodech, jak je možné se na náročná období připravit a my budeme mít skvělou možnost společně s ním po roce, tedy v září 2021, diskutovat o tom, zda a co se od té doby změnilo. Kde a kdy?

Workshop Co se v byznysu mění a co zůstává se koná v rámci Top Manažerské akademie v pátek 10.9. 2021 v Hluboké nad Vltavou.

„Dejte mi pevný bod a já pohnu Zemí.“ Archimédes

Na celodenním setkání ve formě workshopu se s námi o své bohaté zkušenosti podělí významná osobnost ze světa byznysu, již citovaný pan Václav Novák. Náš nejvýznamnější krizový manažer a zkušený investor, který dosáhl mimořádných úspěchů v oblasti byznysu a vedení firem v nadnárodním měřítku.

Vedle nejaktuálnějších témat ze světa firem a byznysu otevřeme i téma „Co se mění a co zůstává“. A samozřejmě nejen v byznysu. Jako otázka již toto téma několikrát zaznělo na předchozím workshopu pro manažery v září 2020. Nyní, po roce, pan Novák rád společně s účastníky workshopu zhodnotí situaci v celosvětovém měřítku a předá cenné znalosti a zkušenosti ověřené dlouholetou praxí.

„Hrajeme hru jménem byznys. Každá hra má pravidla. No rules, no game.“
Václav Novák

Mgr. Václav Novák MBA

manažer

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další). Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a na konferencích. Od roku ledna 2021 je váženým členem Nadačního fondu Neuron.

Hluboká nad Vltavou

Jako účastníka workshopu tě uvítáme v atraktivním prostředí Zámeckého Golf Resortu Hluboká, s pohodlným parkováním a skvělou kuchyní pod vedením španělského šéfkuchaře. A pokud budeš mít zájem přijet s předstihem, ubytování zajistíme v osvědčeném Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Program workshopu

Program nalezneš na webových stránkách jazz-com zde a můžeš se těšit na to, že vedle plánovaných témat pro manažery bude dostatek prostoru i diskuzi i připravené dotazy.
Přihlásit se můžeš již nyní přes náš web přihláškou zde nebo odpovědí na náš newsletter.
A pokud tě téma zaujalo, s přihlášením příliš neváhej. Kapacita workshopů je omezena.
Společně s Golf Resortem Hluboká připravujeme pro vás účastníky „šťavnatém“ setkání i program na čerstvém vzduchu. Info zašleme přihlášeným s dostatečným předstihem.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Workshop vede Václav Novák. 9. září 2022 Zámecký Golf Resort Hluboká, Sportovní 1278, Hluboká nad Vltavou
parkování před budovou golfového Klubu

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...