fbpx

“Smysluplné moderní technologie v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech přednášek jubilejního 10. ročníku.

10. ročník konference Management, znalosti a praxe, 19. května 2023 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Čtvrtý přednášející konference

Dnes bych ráda představila našeho čtvrtého váženého přednášejícího a zakladatele brněnské technologické firmy Zdeňka Sedláka, který s nadšením a velmi energicky hovoří o technologických projektech své firmy i o projektu „Zachraňte včely“.

První technologická firma, která začala pěstovat včely

Ve své přednášce s námi rodák z jižní Moravy projde klíčové milníky společnosti od kolébky do současnosti a podělí se s námi o to, jaké nezdary a zdary na cestě jeho společnost posílily, kam ji posunuly a kudy se nyní ubírá společnost s vývojem vlastních řešení. Stejně jako jiní dodavatelé z oblasti automatizace a robotizace se společnost Eprin spol. s r.o. zapojila do projektu Zelená firma. Ovšem to, že v brněnském Technologickém parku realizují tzv. včelí projekt, je opravdu rarita. Tato forma celoročního teambuildingu, dává tak jiný rozměr nejen týmu, který žije moderními technologiemi, ale také zaslouženému označení společnosti „Zelená firma“.

prezentace v angličtině

Zdeněk Sedlák

Zdeněk Sedlák se velmi brzy po ukončení studia ekonomie v Brně v roce 1992 rozhodl založit společnost Eprin, spol. s r.o. v oblasti obalů a označování zboží a od té doby je také členem GS1 Czech Republic. Čtyři roky po svém založení se firma stala evropským partnerem AIM a v roce 2009 už se dostala mezi TOP 10 firem v Brně. V roce 2012 se Eprinu dostalo ocenění Skokan roku od Honeywell a v roce 2016 byla nominována na NEJinovátora Jihomoravského kraje. Vedle mnoha dalších ocenění se v roce 2021 stala firma v ČR vítězem v prodeji automatických robotů, inovativního výrobce ze země vycházejícího slunce, FANUC.
V letošním roce se zakladatel firmy, která patří mezi lídry v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace u nás i za hranicemi, zúčastnil celostátního finále Podnikatel roku 2022.

Náš nejlepší krizový manažer je účastníkem panelové diskuze na závěr

Vedle skvělých přednášejících zveme na konferenci i mimořádně zajímavé hosty, mezi kterými je i v roce 2023 pan Václav Novák. V jednom z jeho nejnovějších rozhovorů pro Seznam Zprávy přináší náš nejlepší krizový manažer „Pět rad pro firmy, jak přežít rok 2023.“

Přijeď se setkat s nejlepšími

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si svou vstupenku na 10. ročník konference již nyní.

Staňte se mistrem prezentace v angličtině

6. června 2024, hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou. Workshop “Staňte se mistrem prezentace v angličtině” vám pomůže zdokonalit prezentační dovednosti, posílit znalosti angličtiny a získat jistotu při prezentacích před mezinárodním publikem.

Pravidla pro psaní čísel v angličtině pro tvůj klid a jistotu

Získej klid a jistotu při psaní čísel v angličtině s naším stručným přehledem pravidel. Bezpečně ovládni správné zápisy čísel a počtů ve všech kontextech.

Naši květnovou konferenci na téma „Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi“ otevře svým mimořádným příspěvkem Václav Novák

Připojte se k nám na 11. ročníku konference Management, znalosti a praxe, která se koná 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Objevte, jak umělá inteligence a smysluplné inovace transformují průmysl a byznys. Vystoupí top experti jako Václav Novák a další!