fbpx

“Smysluplné moderní technologie v praxi” je podtitul květnové konference Management, znalosti a praxe a zároveň je to společné téma všech přednášek jubilejního 10. ročníku.

10. ročník konference Management, znalosti a praxe, 19. května 2023 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Čtvrtý přednášející konference

Dnes bych ráda představila našeho čtvrtého váženého přednášejícího a zakladatele brněnské technologické firmy Zdeňka Sedláka, který s nadšením a velmi energicky hovoří o technologických projektech své firmy i o projektu „Zachraňte včely“.

První technologická firma, která začala pěstovat včely

Ve své přednášce s námi rodák z jižní Moravy projde klíčové milníky společnosti od kolébky do současnosti a podělí se s námi o to, jaké nezdary a zdary na cestě jeho společnost posílily, kam ji posunuly a kudy se nyní ubírá společnost s vývojem vlastních řešení. Stejně jako jiní dodavatelé z oblasti automatizace a robotizace se společnost Eprin spol. s r.o. zapojila do projektu Zelená firma. Ovšem to, že v brněnském Technologickém parku realizují tzv. včelí projekt, je opravdu rarita. Tato forma celoročního teambuildingu, dává tak jiný rozměr nejen týmu, který žije moderními technologiemi, ale také zaslouženému označení společnosti „Zelená firma“.

prezentace v angličtině

Zdeněk Sedlák

Zdeněk Sedlák se velmi brzy po ukončení studia ekonomie v Brně v roce 1992 rozhodl založit společnost Eprin, spol. s r.o. v oblasti obalů a označování zboží a od té doby je také členem GS1 Czech Republic. Čtyři roky po svém založení se firma stala evropským partnerem AIM a v roce 2009 už se dostala mezi TOP 10 firem v Brně. V roce 2012 se Eprinu dostalo ocenění Skokan roku od Honeywell a v roce 2016 byla nominována na NEJinovátora Jihomoravského kraje. Vedle mnoha dalších ocenění se v roce 2021 stala firma v ČR vítězem v prodeji automatických robotů, inovativního výrobce ze země vycházejícího slunce, FANUC.
V letošním roce se zakladatel firmy, která patří mezi lídry v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace u nás i za hranicemi, zúčastnil celostátního finále Podnikatel roku 2022.

Náš nejlepší krizový manažer je účastníkem panelové diskuze na závěr

Vedle skvělých přednášejících zveme na konferenci i mimořádně zajímavé hosty, mezi kterými je i v roce 2023 pan Václav Novák. V jednom z jeho nejnovějších rozhovorů pro Seznam Zprávy přináší náš nejlepší krizový manažer „Pět rad pro firmy, jak přežít rok 2023.“

Přijeď se setkat s nejlepšími

Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si svou vstupenku na 10. ročník konference již nyní.

25 anglických frází ideálních pro small talk a předvánoční setkání

Srdečně tě zdravím v krásném období adventu, kdy se mnozí z nás účastníme setkání, večírků a oslav, kde se můžeme setkat s anglicky mluvícími kolegy, zákazníky nebo dodavateli. Abychom ti pomohli vytvořit příjemnou a plynulou konverzaci, připravili jsme speciální...

Představujeme první přednášející květnové Konference Management, znalosti a praxe

Vítejte u představení prvního přednášejícího našeho 11. ročníku Konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat 24. května 2024 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Tento rok se konference zaměřuje na "Umělou inteligenci a smysluplné inovace v praxi", což...

Velké setkání špičkových manažerů na Hluboké má už svůj termín a téma

Ano, přesně tak. Konference Management, znalosti a praxe, kterou tradičně pořádáme v atraktivním prostředí Hluboké nad Vltavou už má svůj termín a téma. Ať už na naše květnové setkání jezdíš pravidelně, nebo máš chuť přijet poprvé, můžeš si poznamenat do kalendáře...