fbpx

9. ročník konference Management, znalosti a praxe se blíží mílovými kroky, a tak bych ti dnes ráda představila další váženou přednášející.

Gabriela Končitíková
Jmenuje se Gabriela Končitíková a již čtrnáct let se věnuje výzkumu baťovské historie a s velkým úspěchem šíří jeho odkaz.

Aktuálně působí jako jako projektová manažerka nadace Tomáše Bati ve Zlíně a za osobní setkání s ní vděčím panu Stanislavu Martincovi (Koma Modular, Vizovice), který považuje Tomáše Baťu za svůj velký podnikatelský vzor a mnohé jeho myšlenky využívá při řízení vlastní úspěšné firmy.

“Ačkoli tady s námi už Tomáš Baťa není, jeho myšlenky sem patří doteď.“

Stanislav Martinec

A o co se s námi podělí tato sympatická a energická manažerka?

“Společně se budeme věnovat tématu inspirace Baťa a jak baťovské principy můžeme využívat v současnosti. A to nejen v profesním životě, ale také v soukromém. Protože pokud potřebujeme ty nejlepší lidi do týmu, tak my sami bychom jim měli být tím nejlepším příkladem. A Baťoviny jsou právě o tom jak se stát tím nejlepším příkladem pro svůj tým. Těším se na vás až se potkáme osobně a budeme diskutovat o tom, jak Baťu využívat dnes.” Gabriela Končitíková
Ze společného setkání z Vizovic jsem si také přivezla jednu z knih Gabriely, Inspirace Baťa, která má podtitul “Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati”. Mnoho z jeho pravidel, zásad a rad bude součástí vystoupení a věřím, že i skvělou motivací pro nás účastníky.

Konference Management, znalosti a praxe

Další přednášející naší konference

Ondřej H. Matyáš, který je vedle dalších významných pozic finančním ředitelem České filharmonie, a kterého jsme představovali v předchozím newsletteru zde.

Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ve společnosti ZF Group ve Schweinfurt, který pochází z jižních Čech a své profesní zkušenosti čerpal i ve společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích (blíže představíme v dalším newsletteru).

Sara Polak, která vystudovala archeologii a antropologii na University of Oxford. V Česku úspěšně popularizuje umělou inteligenci (AI) a časopis Forbes ji uvádí jako jednu z 30 největších českých talentů ze světa byznysu, startupů, vědy, sportu a umění pod 30 (blíže představíme v dalším newsletteru).

Všichni naši přednášející jsou nositelé české lokální inspirace, která je zároveň podtitulem letošní konference.

Svou vstupenku na květnový 9. ročník setkání na Hluboké si můžeš zakoupit již nyní

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka. Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management. O své bohaté...

V čem byla výjimečná letošní konference Management, znalosti a praxe aktuální

Minulý pátek, tedy 20. května, proběhl na Hluboké 9. ročník konference Management, znalosti a praxe, a protože měl opět naprosto mimořádnou atmosféru, ráda bych se k němu ještě vrátila a osvěžila, čím byl mimořádný a co nám přinesl. Podtitulem letošního ročníku bylo...

Udělej skok ve své angličtině a němčině na Hluboké

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké. Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti...