fbpx

9. ročník konference Management, znalosti a praxe se blíží mílovými kroky, a tak bych ti dnes ráda představila další váženou přednášející.

Gabriela Končitíková
Jmenuje se Gabriela Končitíková a již čtrnáct let se věnuje výzkumu baťovské historie a s velkým úspěchem šíří jeho odkaz. Aktuálně působí jako jako projektová manažerka nadace Tomáše Bati ve Zlíně a za osobní setkání s ní vděčím panu Stanislavu Martincovi (Koma Modular, Vizovice), který považuje Tomáše Baťu za svůj velký podnikatelský vzor a mnohé jeho myšlenky využívá při řízení vlastní úspěšné firmy.

“Ačkoli tady s námi už Tomáš Baťa není, jeho myšlenky sem patří doteď.“

Stanislav Martinec

A o co se s námi podělí tato sympatická a energická manažerka?

“Společně se budeme věnovat tématu inspirace Baťa a jak baťovské principy můžeme využívat v současnosti. A to nejen v profesním životě, ale také v soukromém. Protože pokud potřebujeme ty nejlepší lidi do týmu, tak my sami bychom jim měli být tím nejlepším příkladem. A Baťoviny jsou právě o tom jak se stát tím nejlepším příkladem pro svůj tým. Těším se na vás až se potkáme osobně a budeme diskutovat o tom, jak Baťu využívat dnes.” Gabriela Končitíková Ze společného setkání z Vizovic jsem si také přivezla jednu z knih Gabriely, Inspirace Baťa, která má podtitul “Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati”. Mnoho z jeho pravidel, zásad a rad bude součástí vystoupení a věřím, že i skvělou motivací pro nás účastníky.
Konference Management, znalosti a praxe

Další přednášející naší konference

Ondřej H. Matyáš, který je vedle dalších významných pozic finančním ředitelem České filharmonie, a kterého jsme představovali v předchozím newsletteru zde.

Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ve společnosti ZF Group ve Schweinfurt, který pochází z jižních Čech a své profesní zkušenosti čerpal i ve společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích (blíže představíme v dalším newsletteru).

Sara Polak, která vystudovala archeologii a antropologii na University of Oxford. V Česku úspěšně popularizuje umělou inteligenci (AI) a časopis Forbes ji uvádí jako jednu z 30 největších českých talentů ze světa byznysu, startupů, vědy, sportu a umění pod 30 (blíže představíme v dalším newsletteru).

Všichni naši přednášející jsou nositelé české lokální inspirace, která je zároveň podtitulem letošní konference.

Svou vstupenku na květnový 9. ročník setkání na Hluboké si můžeš zakoupit již nyní

A jsme kompletní. Dnes ti představíme čtvrtého přednášející květnové konference na téma “Umělá inteligence a smysluplné inovace v praxi.

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník  konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi.

Výjimečná osobnost českého byznysu hostem konference Management, znalosti a praxe

V pátek 24. května 2024 zahajujeme v 8:30 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou již 11. ročník konference Management, znalosti a praxe, kde se můžeš setkat s významnými osobnostmi, které se podělí o svůj recept na úspěšné vedení projektů, ve kterých hraje umělá...

Uvádíme konferenční workshop „Digitalizace a umělá inteligence v průmyslové praxi“

„Přidejte se k nám na konferenční workshop a objevte, jak může AI přinést inovace do vašich výrobních operací a podpořit vaše strategické cíle. Zúčastněte se našeho workshopu a zažijte, jak generativní AI mění průmyslový svět.“ Miroslav Marek To je osobní pozvánka...