fbpx

9. ročník konference Management, znalosti a praxe se blíží mílovými kroky, a tak bych ti dnes ráda představila další váženou přednášející.

Gabriela Končitíková
Jmenuje se Gabriela Končitíková a již čtrnáct let se věnuje výzkumu baťovské historie a s velkým úspěchem šíří jeho odkaz. Aktuálně působí jako jako projektová manažerka nadace Tomáše Bati ve Zlíně a za osobní setkání s ní vděčím panu Stanislavu Martincovi (Koma Modular, Vizovice), který považuje Tomáše Baťu za svůj velký podnikatelský vzor a mnohé jeho myšlenky využívá při řízení vlastní úspěšné firmy.

“Ačkoli tady s námi už Tomáš Baťa není, jeho myšlenky sem patří doteď.“

Stanislav Martinec

A o co se s námi podělí tato sympatická a energická manažerka?

“Společně se budeme věnovat tématu inspirace Baťa a jak baťovské principy můžeme využívat v současnosti. A to nejen v profesním životě, ale také v soukromém. Protože pokud potřebujeme ty nejlepší lidi do týmu, tak my sami bychom jim měli být tím nejlepším příkladem. A Baťoviny jsou právě o tom jak se stát tím nejlepším příkladem pro svůj tým. Těším se na vás až se potkáme osobně a budeme diskutovat o tom, jak Baťu využívat dnes.” Gabriela Končitíková Ze společného setkání z Vizovic jsem si také přivezla jednu z knih Gabriely, Inspirace Baťa, která má podtitul “Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati”. Mnoho z jeho pravidel, zásad a rad bude součástí vystoupení a věřím, že i skvělou motivací pro nás účastníky.
Konference Management, znalosti a praxe

Další přednášející naší konference

Ondřej H. Matyáš, který je vedle dalších významných pozic finančním ředitelem České filharmonie, a kterého jsme představovali v předchozím newsletteru zde.

Daniel Přidal, Senior Vice President Operations ve společnosti ZF Group ve Schweinfurt, který pochází z jižních Čech a své profesní zkušenosti čerpal i ve společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích (blíže představíme v dalším newsletteru).

Sara Polak, která vystudovala archeologii a antropologii na University of Oxford. V Česku úspěšně popularizuje umělou inteligenci (AI) a časopis Forbes ji uvádí jako jednu z 30 největších českých talentů ze světa byznysu, startupů, vědy, sportu a umění pod 30 (blíže představíme v dalším newsletteru).

Všichni naši přednášející jsou nositelé české lokální inspirace, která je zároveň podtitulem letošní konference.

Svou vstupenku na květnový 9. ročník setkání na Hluboké si můžeš zakoupit již nyní

PF 2023

Přeji vám za celý tým do nového roku 2023 hodně zdraví, pohody a lásky. Michaela Krausová

Tisíc anglických slov za 3 měsíce

“Touto metodou se naučíte až tisíc anglických slov za tři měsíce”, blesklo mi včera opětovně na Facebooku a v podobných objemech a časových úsecích nejen včera. Přesto, nebo právě proto bych po 25 letech praxe dala do kontrastu tvrzení: “Nečekej, dokonce ani od jedné...

Prezentace v angličtině v online prostředí

Díky bohatým zkušenostem lektorky, která pravidelně několik let prezentovala před přítomným i online publikem se naučíte přesvědčivě představit své projekty, produkty i výsledky své práce včetně reportů. Díky praxi a tréninku zvýšíte svou jistotu při prezentaci...