fbpx
Mimořádný workshop pod vedením Václava Nováka.

Workshop „Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době“ je dalším výjimečným školením, na které bych tě ráda pozvala, a které v září otevírá další cyklus Manažerské akademie pro top management.

O své bohaté zkušenosti se s námi podělí významná osobnost ze světa byznysu, pan Václav Novák, náš špičkový krizový manažer a zkušený investor, který dosáhl mimořádných úspěchů v oblasti byznysu a vedení firem v nadnárodním měřítku.

Kde a kdy?

Workshop se koná v pátek 9. 9. 2022 od 9 hodin v prostorách Zámeckého Golf Resortu v Hluboké nad Vltavou.

Zajímavý program workshopu na velká aktuální témata

„V současné době se přerozdělují karty a mnohé z toho, co dříve fungovalo, nefunguje a naopak, to, co nefungovalo, funguje. A v době, kdy se mění hřiště, je třeba ho „přelajnovat“ tak, aby se hrálo dle mých pravidel“, komentoval Václav Novák současnou situaci na květnové konferenci Management, znalosti a praxe.

A právě odpovědi na otázky, jak co nejlépe nastavit pravidla hry v nejisté době a jak využít změny ve svůj prospěch, jsou hlavním tématem podzimního workshopu.

„Oceňováni nejsme podle toho, co si zasloužíme, ale podle toho, co si domluvíme.“

Václav Novák

A co je bonusovou součástí programu?

Pokud chceme nastavovat pravidla, nestačí nám jen se rychle a dobře orientovat v daných situacích a předvídat trend, jak se budou vyvíjet. Potřebujeme také zvládnout umění vyjednávání a umět nastavit vhodné podmínky a pravidla. A právě vyjednávání v konkrétních situacích v době postcovidu, války a krize je bonusovou součástí programu, která v mnohém přesahuje obvyklé workshopy a semináře na toto téma.

manažer

Mgr. Václav Novák MBA

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další). Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a jako přednášející vystupuje na firemních konferencích. Od roku ledna 2021 je váženým členem Nadačního fondu Neuron. 

“manažerská

Hluboká nad Vltavou

Jako účastníka tě uvítáme v atraktivním prostředí Zámeckého Golf Resortu Hluboká, s pohodlným parkováním a skvělou kuchyní pod vedením španělského šéfkuchaře. A pokud budeš mít zájem přijet s předstihem, ubytování rádi zajistíme v osvědčeném Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou, nebo některém z dalších místních partnerských hotelů.

„Hrajeme hru jménem byznys. Každá hra má svá pravidla. No rules, no game.“

Václav Novák

Program workshopu a přihláška

Program nalezneš na webových stránkách jazz-com a můžeš se těšit na to, že vedle plánovaných témat bude dostatek prostoru i na diskuzi i připravené dotazy. Přihlásit se můžeš již nyní přes náš web přihláškou nebo odpovědí na náš newsletter. A pokud tě téma zaujalo, s přihlášením příliš neváhej. Kapacita workshopů je omezena.

Schwarzenberský večer

Na závěr připojuji srdečné pozvání na 3. ročník Schwarzenberského večera, který pořádá klub Paulina a koná se 9. 9. 2022 od 19 hodin v zimní zahradě zámku Hluboká nad Vltavou. Účastníci workshopu již tradičně přijímají pozvání na toto zajímavé setkání a budeme rádi, když i letošní rok nebude výjimkou. Partnerem Schwarzenberského večera je totiž nejen společnost jazz-com, ale i pan Václav Novák osobně. Nahlédněme do atmosféry loňského ročníku zde.