fbpx

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Vliv základních faktorů, které se mění s dobou

Exkluzivní školení pod vedením špičkového krizového manažera a investora Václava Nováka. Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera.

Program workshopu

V současné době se přerozdělují karty a to, mnohé z toho, co dříve fungovalo, nefunguje a naopak, to, co nefungovalo, funguje.

Václav Novák

Termín:

2023

Místo:

Zámecký Golf Resort Hluboká, Sportovní 1278, Hluboká nad Vltavou
parkování před budovou golfového Klubu

Workshop vede:

Václav Novák

o čem

Když se mění hřiště, je třeba ho „přelajnovat“ tak, aby se hrálo dle mých pravidel.

Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době

Další pokračování série školení „I lokální manažer má globální zodpovědnost“ je v osobě Václava Nováka skutečně výjimečné. Není úplně obvyklé, že osobnost byznysu s jeho zkušenostmi má chuť se o ně podělit a zároveň je umí podat tak, že jim všichni rozumí a dokonce se nadchnou pro jejich realizaci.

Program workshopu vychází ze zkušeností Václava Nováka, nejsilnějších témat světa firem a z požadovaných témat účastníků. Zahrnuje bezpočet příkladů a jejich řešení z firemní praxe.
Vedle náhledu na současnou situaci a její hodnocení se můžeme těšit na principy úspěšného vyjednávání, které je klíčové pro úspěšné řešení náročných i běžných situací v jakékoliv době.
manažerská akademie
Workshop vede
Mgr. Václav Novák MBA
manažer

Je absolventem Karlovy univerzity v Praze, MBA získal na University of Phoenix. Spoluzakladatel a senior managing partner M.L. Moran, ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Celkem pracoval na více než 20 projektech (restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, krizové financování Setuza, záchranný plán ČSA, zhodnocení spol. Technistone a další). Časopis Forbes 9/2019 ho označil za nejslavnějšího českého krizového manažera. Na Fakultě managementu a ekonomiky přednáší pro „Nadané studenty“ v rámci Baťovy manažerské školy a jako přednášející vystupuje na firemních konferencích. Od roku ledna 2021 je váženým členem Nadačního fondu Neuron.

program

08:30 – 09:00

Registrace

09:00 – 10:30

ZA POSLEDNÍCH 12 MĚSÍCŮ SE SVĚT ZMĚNIL.
JAK TO ZMĚNILO NÁŠ BYZNYS?

10:30 – 10:50

Coffee break

10:50 – 12:20

PŘÍLEŽITOSTI A RIZIKA, KTERÉ COVID, VÁLKA A KRIZE PŘINÁŠEJÍ.

12:20 – 12:30

Přestávka

12:30 – 13:00

VYJEDNÁVÁNÍ V KONKRÉTNÍCH SITUACÍCH V DOBĚ POSTCOVIDU, VÁLKY A KRIZE.

13:00 – 14:00

Oběd
Cena
5.800 CZK

Přihláška