fbpx

Konečně už je tu krásné teplé počasí, kdy se téměř všechno zvládá lépe, a tak jsme k té báječné přírodní nabídce připravili na léto nové celodenní a celotýdenní kurzy angličtiny a němčiny na Hluboké.

Navážeme tak na naše osvědčené a účinné jazykové programy a k nim ti nabízíme báječnou atmosféru městečka pod zámkem a bezpočet aktivit pro relaxaci po celém dni stráveném v angličtině nebo němčině.
Intenzivní jazykové kurzy vedeme úspěšně více než 20 let a na zkušenosti našich studentů se můžeš podívat v krátkých video referencích.

Zkušenost z celodenních kurzů pro dospělé jsme před 9 lety uplatnili i při založení anglického kempu pro děti, který stojí na celodenních sobotních kurzech jednou za měsíc a týdenním prázdninovém kempu. Začínali jsme se 7 dětmi, nyní je nás ve skupinách téměř 40, nejmladším je 6, nejstarším 17.

A přestože je to opravdu jen “pár hodin” ročně, mladí angličtináři zvládají Cambrigde zkoušky s předstihem a nejstarší skupina dokonce natáčí propagační spoty v angličtině a zvládli ve své režii i natočení jednoho dílu seriálu “Friends”. Celodenní kurzy totiž dávají skvělou možnost se rozmluvit a aktivně komunikovat a to je více než cenné. 

Co je novinkou pro letošní léto?

Po skvělé zkušenosti z loňského léta vyhlašujeme nové otevřené firemní kurzy tj. miniskupiny pro účastníky z různých firem s určitým zaměřením. Kromě toho, že se o kurzovné podělíš s kolegou z jiné firmy, určitě tě nadchne možnost prodiskutovat s někým aktuální situaci i profesní zkušenosti. Miniskupiny mají maximálně 2 nebo 3 účastníky.

Firemní témata jazykových kurzů přímo pro praxi, bez ohledu na úroveň

Kurzy jsme zvolili různě dlouhé, od dvoudenních až po pětidenní, nicméně každý kurz bude obsahovat bloky pro praxi ze tří důležitých oblastí, viz níže. Podle délky kurzu se bude lišit intenzita a podle jazykové úrovně rozsah.
Nicméně pokud máme v jazyce aktivně komunikovat a zlepšovat se, je třeba mix všech oblastí.

 1. témata – obchodní setkání, korespondence, telefonování, vyjednávání, prezentace, small talk (business meetings, correspondence, telephoning, negotiation, presentation, small talk).
 2. gramatika v praxi – odpovídající gramatika dané úrovni přizpůsobená účastníkům a jejich znalostem.
 3. specializace – otevřená, zařadíme po dohodě s účastníky (sales, logistika, výroba, technologie, účetnictví a další).
“workshop

Proč jsou intenzivní celodenní kurzy úspěšné a vyhledávané?

Čím se liší intenzivní kurzy od kratších, hodinových?

 • Na celodenním kurzu se obklopíš angličtinou / němčinou, nepřerušuješ ho a celý den se plně soustředíš a nasáváš pravidla, rytmus i slovní zásobu.
 • Vtáhne tě příjemná atmosféra a přepneš na jiný relax režim.
 • Díky simulaci reálných situací ze života ti za celý den už přijde přirozené, že všichni mluvíme anglicky nebo německy. 
 • Dostatečný časový prostor umožňuje i dostatečný počet opakování slovíček, frází, obratů, a tak si vše pěkně uložíme do dlouhodobé paměti.
 • Získáš velmi rychle jazykové sebevědomí pro svou úroveň, protože, co už jsi jednou řekl/a, dokážeš i podruhé a každý rozhovor tě automaticky posune dál.
 • A třešnička na dortu? Pozitivní motivace a náboj z kurzu, na který pojedeš i několik týdnů. To, že jsi se zlepšil/a, je skvělý motor v jazyce pokračovat a být spokojený/á sám/a se sebou.

Intenzivním kurzem to nekončí

I když se díky intenzivnímu kurzu dostaneš do lepší jazykové kondice, naše péče nekončí. Intenzivní kurzy jsou součástí jazykového programu. Ten je postaven tak, aby se stal přirozenou součástí tvého dne. Pokud to budeš chtít. Pak se můžeš těšit na:

 • Každodenní dvojjazyčnou frázi do tvého mobilu
 • Zjednodušenou četbu a poslech podle tvé úrovně
 • Mailing s lektorem
 • Pravidelné online kurzy
 • Krátké telefonáty s lektorem na dané téma

Naším úkolem je pomoci namíchat ti ten správný “koktejl”, abys úspěšně dosáhl/a svého jazykového cíle a byl/a spokojen/a. Shrnutí informací pro intenzivní kurzy angličtiny a němčiny:

 • Kde: Hluboká nad Vltavou
 • Kdy: Léto 2022, více na www.jazz-com.cz
 • Program: Rámcově určen u každého kurzu, specializaci nastavíme podle účastníků
 • Ubytování: Rádi zajistíme na Hluboké nebo zašleme přehled osvědčených subjektů
 • Počet: Miniskupina 2 maximálně 3 účastníci
 • Lektoři: Zkušení lektoři jazz-com, u 5ti denních kurzů 1 den rodilý mluvčí
 • Cena: V ceně není zahrnuto ubytování a catering, drobné občerstvení ano
 • Co s sebou: Oblečení pro volný čas, blok a pero a nadšení
 • Kam po kurzu: Mrkni na web Hluboké nad Vltavou, nicméně o aktuálním dění tě jako účastníka budeme informovat.

Naše jazykové a vzdělávací centrum je partnerem Zámeckého festivalu komedie, který letos uvádí krásnou pohádku pro děti i dospělé “Alenka v říši divů”.
Přehled všech kurzů je na našem webu ve formátu PDF ke stažení, případně rádi zašleme emailem, stejně jako osvědčené hotely a penziony a odkazy pro volný čas.

Nevyhovují ti termíny, úroveň nebo tě zajímá spíše uzavřený firemní kurz společně s kolegy?

Stačí odpovědět na tento email nebo se ozvat na mou emailovou adresu uvedenou níže. Tyto firemní kurzy už běží po celý rok a určitě společně sestavíme další dle tvých očekávání a představ.

Tenhle skvělý a jednoduchý letní tip pro tvou angličtinu určitě oceníš

Objev skvělý letní tip pro zlepšení své angličtiny při sledování filmů na Netflixu. Doplněk pro Chrome ‘Language Learning with Netflix’ ti umožní sledovat filmy s dvojími titulky a mnohem více. Vyzkoušej skryté titulky, zpomalování dialogů, interaktivní slovní zásobu a další funkce. Perfektní pro nenásilné učení jazyků během letních večerů. Připoj se k našim intenzivním jazykovým kurzům a posuň své znalosti na vyšší úroveň!”

Letní workshop pro tvůj úspěch. Time management – Jak zvládat důležité věci v klidu.

Připojte se k našemu letnímu workshopu ‘Time management – Jak zvládnout důležité věci v klidu’ a naučte se efektivně řídit svůj čas. Získejte praktické tipy od zkušené lektorky a manažerky Hany Kořínkové. Workshop se koná 25. července 2024 v Knížecím dvoře, Hluboká nad Vltavou. Zaregistrujte se nyní a staňte se mistrem svého času!

Efektivní komunikace v době trvalých změn

Přihlaste se na workshop ‘Efektivní komunikace v náročných situacích’ dne 22. srpna 2024 a naučte se, jak efektivně komunikovat během změn a krizí. Rozvíjejte své dovednosti pro zvládání těžkých rozhovorů.