fbpx

5. workshop

Série I lokální management má povinnost se prosadit v globálním světě

pod vedením Václava Nováka

Když je motorem činnosti lidí pozitivní motivace, všechno šlape úplně jinak. Dá se dosahovat velkých cílů, ze kterých mají všichni nejen prospěch, ale i pocit vnitřního uspokojení. Jak prospěch (chceš -li odměna), tak radost z dobře zvládnutého úkolu jsou nezbytnou součástí motivace nás všech a myslím, že většina společností si to velmi dobře uvědomuje a motivace zaměstnanců je tak fenomén, na který soustředí svou pozornost a investuje prostředky i čas. Ostatně to dokazují i výsledky dotazníku z naší květnové konference Trendy firemního vzdělávání, podle kterého jsme řešení motivace lidí ve firmě vyhodnotili jako jednoznačně nejaktuálnější téma zástupců vedení firem.

Zní to velmi jednoduše. “Klíčem k úspěšné společnosti jsou motivovaní zaměstnanci a pro jejich, tedy vlastně pro pozitivní motivaci nás všech, plně stačí radost z osobních úspěchů a odpovídající odměna. ” Ano. Nicméně, kdyby to bylo v praxi tak jednoduché, určitě by se řešení motivace nestalo středem pozornosti vedení většiny firem.

A právě proto je motivace lidí a pravidla odměňování tématem aktuálního workshopu, který jsme připravili ve spolupráci se zkušeným manažerem Václavem Novákem v rámci série workshopů “I lokální management má povinnost se prosadit v globálním světě.”

V pořadí již pátý workshop úspěšné série má podtitul

Základní principy, pravidla motivace ve firmě a odměňování jako jejich důsledek

a bude se konat 27. září 2019 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Workshop je určen pro manažery s ambicemi, kteří chtějí překročit hranice českého regionu a prosadit se v globálním světě. 

Nech se inspirovat od Václava Nováka jeho bohatými zkušenostmi s motivací zaměstnanců, odměňováním a důležitými pravidly, které ho mimo jiné vedly i k letošnímu obrovskému úspěchu, prodeji jeho české společnosti Technistone, kterou koupila americká firma za více než miliardu korun.

A pokud tě zajímá příběh nejbohatšího českého učitele, rozhodně doporučuji se začíst do poutavého vyprávění našeho nejúspěšnějšího krizového manažera, Václava Nováka, které exkluzivně poskytl celosvětově uznávanému časopisu Forbes.

“Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

Earl Nightingale

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU

Přihlaste si náš newsletter

Budeme vás informovat o nových poznatcích ve výuce jazyků, zašleme vám nabídku manažerských kurzů a upozorníme vás na konferenci Trendy firemního vzdělávání.