fbpx
Workshop pro managery s ambicemi

Manažerské dovednosti versus odbornost

I lokální management má povinnost prosadit se v globálním světě

Řešení motivace zaměstnanců

18. ledna 2019

Parkhotel Hluboká nad Vltavou

Po prvních úspěšných workshopech pod vedením Václava Nováka jsme pro vás připravili již 4. workshop v pořadí, ve kterém bude tento uznávaný manager předávat své zkušenosti z praxe. Pokračujeme tak v sérii volně navazujících praktických workshopů, které jsme zahájili 19.1.2018. Aktuální program vychází jak z jeho zkušeností, tak z předchozího setkání, na kterém si účastníci určili nejaktuálnější témata pro vedení firem. Při workshopu 19.10. 2018 jako prioritní téma vyplynulo téma řešení motivace zaměstnanců, kterému je věnován celý lednový workshop.

Program workshopu

.
8:30 – 10:00Kouzlo managementu je v motivaci
Manažerské dovednosti 1 související s motivací, konkrétní příklady uváděné z firemní praxe
10:00 – 10:15Coffee break
10:15 – 11:45Podstata příběhu a jeho řemeslné zpracování
Manažerské dovednosti 2, technologie manažerského řemesla, správné vedení projektů
11:45 – 12:45Oběd
12:45 – 14:15Musíme versus chceme
Manažerské dovednosti 3, jak změnit musíme na chceme, jak změnit vnímání pracovních povinností z mechanického výkonu na chuť žít svůj příběh
14:15 – 14:30Shrnutí  témat workshopu, uvedení nejbližšího setkání, přednášky Václava Nováka na konferenci jazz-com 17.5.2019,  závěrečná káva a zákusek bez časového omezení

Spoluzakladatel a senior managing partner manažerské a investiční skupiny M.L. Moran se specializací na dlouhodobé investice ve výrobním průmyslu. Ve své profesní praxi se věnoval téměř výhradně krizovému managementu. Mezi nejvýznamnější projekty patří restrukturalizace skupiny Expandia, holdingu Vítkovice, Setuza, ČSA. Dlouholetý člen Vědecké rady Vysoké školy ekonomické v Praze.

Václav Novák

manager, M.L. Moran manažersko-investiční skupina

Cena: 3 800 Kč bez DPH

Překročte rozměr českého managera

Přihlásit se

Flipcharty z workshopu.

Osvěžte si obrazovými materiály diskutovaná témata, díky nimž si jasněji vybavíte, co pro vás bylo důležité, nebo se stalo důležité právě nyní. Jsou na nich uvedeny nejdůležitější myšlenky workshopu, přehledy, grafy, myšlenkové mapy.

Poznámky z průběhu workshopu.

Přihláška na workshop

3 + 1 =