fbpx

Co nemůžeme změřit, nemůžeme zlepšit. A v krizi dvojnásob.” je úspěšný workshop Manažerské akademie, který jsme rozšířili o další případové studie, a na který tě zvu.
Workshop se koná 26. listopadu v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou a vedle načerpání zkušeností ověřených praxí. Určitě oceníš i živou diskuzi a barevnou náladu hlubockého parku.

I tentokrát workshop sestavil a povede dlouholetý a zkušený manažer vedení výrobních i nevýrobních společností Ing. Jiří Paštika. V minulosti úzce spolupracoval s panem Václavem Novákem a v sérii workshopů na něj v mnohém ohledu obsahově navazuje.

Proč workshop na toto téma

Pokud něco nemůžeme změřit, těžko se nám určuje, jaká je startovní pozice, kde je cíl a jakými prostředky se k němu můžeme úspěšně dopracovat. Je samozřejmé, že bez systémů měření, sestavování reportů a jejich vyhodnocování se dnes neobejde žádná firma. Nicméně současná doba dynamických změn stále drsněji prověřuje, zda jsou systémy dobře nastavené, zda fungují a zda dokážou reagovat na aktuální situaci. Ať již jde o období ekonomické nejistoty nebo se zásadně něco mění v rámci jedné firmy.

Jaký nás čeká program

V aktuálním workshopu se po stránce manažerského řemesla budeme věnovat tomu, jak dobře připravit, zavést, řídit a zdokonalovat systém finančního zprůhlednění firmy. Co je v něm důležité a jak u spolupracovníků stanovovat cíle, kontrolovat jejich plnění a jak je motivovat. Aktuální program workshopu vychází z bohatých zkušeností pana Jiřího Paštiky a jeho jednotlivé body rád přizpůsobí nejdůležitějším tématům účastníků.

Co se tentokrát se podařilo?

Jedno z velkých a kalorických témat jsme dostali od účastníků v předstihu již nyní před workshopem. Pan Paštika mu bude ve svém workshopu věnovat první blok a v každém z dalších bloků pak převede obecně platné principy na konkrétních příkladech z praxe.

Jak zní zmíněné šťavnaté téma?

„Aktuálně v naší firmě řešíme, jak úkolově motivovat dělníky ve výrobě (kontrolory, přípraváře, svářeče a pracovníky kompletace). Naše výroba je velmi rozmanitá a pevně věříme, že by nám pan Paštika dokázal poradit, jak systém úkolové mzdy připravit a aplikovat ho do provozu.
Cílem naší firmy je zrychlovat výrobní časy našich výrobků a o uspořený čas, tedy úspory, se podělit se spolupracovníky.“

Co se skrývá pod názvem Manažerské akademie

Myšlenka Manažerské akademie, tedy ucelené série workshopů pro manažery s ambicemi, padla již na začátku spolupráce s panem Václavem Novákem. Na základě nebývale velkého zájmu o workshopy jsme si ověřili, že školení manažerského řemesla osobnostmi z firemní praxe je to, co začínající i zkušení manažeři skutečně chtějí a potřebují.

Stejně tak všichni ocení, když workshopy reagují na nejaktuálnější témata v daném období. Zároveň jsme chtěli, aby účastníci díky workshopům získali znalosti a dovednosti, které uplatní v nadnárodních společnostech.

Manažerské řemeslo

Rozhodli jsme vytvořit moderní manažerskou akademii a rozšířit tak sérii workshopů vedenou panem Novákem o další školení a tréninky. Ty se budou více do hloubky věnovat jednotlivým manažerským řemeslům.

Rozšiřující workshopy jsou zároveň návodem, co vše má manažer obsáhnout, aby se v daném tématu orientoval. Aby mohl posoudit, zda se mu bude věnovat více do hloubky, nebo ho bude řídit a kontrolovat. Po absolvování série workshopů bude manažer vybaven nejen pro lepší zvládnutí daného tématu, ale i pro řízení týmu nebo celé společnosti.

Příprava firem na období období změn.

Každé ze setkání aktuální série je nabité zkušenostmi a osvědčenými postupy z nejdůležitějších oblastí výrobní i nevýrobní praxe. Jsou tak inspirací i návodem pro vedoucí manažery, kteří chtějí se svým týmem dobře nastavit firmu nebo její část ať už pro období krize, tak pro období jakýchkoliv změn, které přicházejí v moderní době stále rychleji.

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.

Prezentace v angličtině v online prostředí

Zlepši své prezentační dovednosti v angličtině a připojte se k našemu online kurzu s lektorkou Hankou Kořínkovou. Pokud chceš přirozeně a s jistotou prezentovat své myšlenky nebo  projekty  v angličtině, náš online kurz je pro tebe řešením. Pod vedením zkušené...