fbpx
Proč chodit za kováříčkem, když můžete jít za kovářem? Proč se radit s poradcem, když se můžete poradit se špičkovým manažerem z praxe? Pokud si chceš byť jen ověřit správnost svých postupů a řešení nebo přijmout rady od špičkových krizových manažerů, máš jedinečnou příležitost. Připravili jsme setkání se zkušeným manažerem Martinem Paštikou, který se s námi podělí o své zkušenosti z procesu restrukturalizace firem. Tento workshop Manažerské akademie je především o konkrétních manažerských zkušenostech a přístupech v transformačních projektech. Úspěšný generální ředitel velké výrobní firmy nám objasní v praxi ověřené principy a postupy, které byly úspěšně realizovány ve firmách v ČR i SR.

PROGRAM

Dopolední blok č.1 – Change management

  • Strategie firmy
    Zprůhlednění firmy
  • Zvýšení naléhavosti vědomí uskutečnit změny
  • Tvorba vize a strategie
  • Komunikace transformačních cílů – změn ve firmě
  • Leadership
  • Nutnost vytváření krátkodobých vítězství
  • Proces zásadních změn a jejich zakotvení ve firmě
Ing. Martin Paštika, MBA

Ing. Martin Paštika, MBA

vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou, v roce 2002 ukončil studium česko-německého programu MBA. Manažerskou kariéru zahájil jako obchodní ředitel Jitona a.s. a generální ředitel Vigona a.s. a Vlnap a.s. Od roku 2005 zastával pozici generálního ředitele Vodovody a kanalizace Jižní Čechy a.s., kde realizoval restrukturalizační projekt v této šesté největší vodárenské společnosti v Čechách. Od konce roku 2006 opět působí ve skupině J&T, resp. následně v Energeticko – průmyslovém holdingu (EPH), kdy od roku 2006 působí na pozici CEO ve společnosti Slovenské energetické strojírny a.s., Působil také v období 2008 – 2011 jako CEO v společnosti Energetické opravny Průnéřov.

Pokud tě program zaujal, vyplň a pošli svou přihlášku na našem webu.

Workshop se koná 24. července 2020 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou v rámci Manažerské akademie, kterou jsme pod názvem „Příprava firmy na období krize a změn“, připravili ve spolupráci s panem Václavem Novákem, jedním z nejúspěšnějších krizových manažerů a investorů nadnárodního významu.

„Střední management snadno odolává strukturním změnám, pokud necítí dostatečnou naléhavost jejich uskutečnění, odhodlání top managementu…“

Martin Paštika

manažerská akademie