fbpx
Zažít úspěch, nebo spíše, zažívat úspěchy, je jedna z nejdůležitějších zkušeností pro dospělého. A pro děti je naprosto klíčová. My jsme možnost pro děti “zažít úspěch” pojali po svém a samozřejmě jazykově.

Celodenní angličtinou ke Cambridge certifikátu
Stejně jako u našich dospělých studentů, tak i u těch malých nám velmi záleží na tom, aby co nejvíce aktivně hovořili, nebáli se mluvit a měli z komunikace v cizím jazyce radost. Děti ve většině škol příliš praxe nemají a aktivně jich hovoří skutečně jen zlomek.
Proto jsem se rozhodla, že využiji své bohaté zkušenosti z celodenních kurzů dospělých a připravila společně s naší lektorkou firemních kurzů celodenní anglické kurzy pro děti. Velkým úspěchem bylo zjištění, že děti z našich celodenních táborů patřili brzy mezi nejlepší ve třídách a kromě jiného získali k angličtině pozitivní vztah.
To, že 9 z našich malých studentů, kteří se přihlásili, uspělo u zkoušek a obdrželo v loňském roce svůj první opravdový Cambridge certifikát, je bonbónek na dortu.
Jak celodenní tábory / kempy probíhají?
Na celý školní rok jsou předem stanovené termíny a tak můžete dětem jejich dny v angličtině naplánovat a přihlásit je. Díky “sendvičové metodě” (to je překlápění řečených anglických vět do češtiny) jsou děti obklopeny angličtinou celý den. Ta je provází při hrách, soutěžích, práci s knížkou i s nahrávkami. K tomu se děti učí klást v angličtině běžné otázky, odpovídat na ně a rozumět pokynům. Děti jsou rozdělené do dvou skupin podle věku i podle znalostí. Pokročilejší skupina se zároveň připravuje formou originálních testů na Cambridge zkoušky, ke kterým jednotlivé děti doporučíme. Děti se testů účastnit nemusí, nabyté praktické znalosti v každém případě využijí i tak, při běžné komunikaci. Bezprostřední blízkost zámeckého parku i školního hřiště ZŠ Hluboká nabízí skvělé možnosti aktivit i mimo učebny a cesta na báječné obědy v restauraci Solidní šance na Hluboké zajistí dětem protažení se i za nepříznivého počasí.
Úspěchy nejen malých angličtinářů
Každý úspěch pro všechny znamená chuť pouštět se do nových věcí, těšit se na nové výzvy, chopit se kolemjdoucích příležitostí a postupně budovat pro život tolik důležité sebevědomí.
A pokud ho chceš zažít společně se svým dítětem, určitě stojí za to mu v tom pomoci. Podpoř své dítě a přihlas ho na sobotní anglický tábor. Věřím, že jeho úspěch budeš vnímat i jako svůj vlastní. Se vším ti rádi poradíme.
A pokud bys přece jen měl/a chuť zažít autenticky vlastní úspěch, ať už zlepšením třeba své němčiny, nebo nějakou jazykovou zkouškou, objednej si svůj intenzivní kurz na Hluboké. Pokud se nemůžeš odhodlat, podívej se na rozhovory s našimi studenty na stránkách. Určitě ti to pomůže, stejně jako počítej s naší plnou podporou.