fbpx
107
Přihlas se na pretestaci ke zkouškám mezinárodně uznávaných Goethe – Zertifikátů, které potvrdí tvé znalosti německého jazyka.

V Goethe – centru JU v Českých Budějovicích si s lektorem projdeš jednotlivé částí celé zkoušky a na vlastní kůži si vyzkoušíš, jak testování probíhá. Lektor, který pak provádí i vlastní zkoušky ti doporučí, zda by ses měl/a ještě připravovat a kde je třeba přidat, nebo zkrátka, že jsi připraven/a.
Příliš neváhej, termíny pretestace jsou již začátkem října a v listopadu už může viset tvůj certifikát v rámečku nad pracovním stolem.
Jako partneři Goethe Institutu doporučujeme zkoušky na nečisto a osobně mohu potvrdit, že naši studenti s nimi mají skvělé zkušenosti.
Pokud se na žádný certifikát nechystáš, dopřej ho své dceři nebo synovi. V letošním roce nově připravujeme malé angličtináře na zkoušky Cambridge starters na našich celodenních sobotních táborech. Děti se tak díky Cambridge zkouškám pro nejmenší připraví po všech stránkách na ty dospělácké a budou tak s větším přehledem zvládat testy, které skutečně budí respekt.
Přeji příjemné dny babího léta.