fbpx

Předvánoční příměstský tábor s vránou Nortnem v Hluboké nad Vltavou.

Termín: 9. 12. 2017
Program: Vyprávění, hry, písničky, jazykové a pohybové aktivity, tvořivá dílna, příprava na zkoušky Cambridge
Děti budou mít během dne 4 hlavní aktivní anglické bloky formou hry a aktivní komunikace v angličtině.
Učebnice: Na děti se těší vrána Norton a její přátelé ve cvičebnici Incredible English  (300 Kč/ks). Pokud ji nemáte, uděláme kopie na běh v hodnotě 30 Kč (Prosím, uveďte tuto informaci do přihlášky do poznámek). Knížku si můžete přes nás zakoupit, objednací doba je 7 pracovních dnů. Přihlášku  posílejte nejpozději do 6. 12. 2017, pokud jste tak již neučinili. Upřednostněny budou přihlášky dřívějšího data.
Místo: Objekt ZŠ Hluboká nad Vltavou, vchod do družin.

V květnu 2017 úspěšně složilo všech 9 našich přihlášených angličtinářů Cambridge YLE Starters. V přípravě na zkoušky budeme pokračovat i tento rok a všechny malé angličtináře budeme dělit do dvou skupin se samostatným i společným programem.
Děti do skupin rozdělíme my dle informací od Vás, nemusíte psát do přihlášek číslo skupiny.

Letošní novinka programu:
1. dopolední blok: speciální program skupiny č.1 a 2
2. dopolední blok: speciální program skupiny č.1 a 2
Oběd: společně skupiny č.1 a 2
Aktivity v parku,
na hřišti: společné pohybové a znalostí hry v angličtině
1. odpolední blok: speciální program skupiny č.1 a 2
2. odpolední blok: možnost společného programu skupiny č.1 a 2, sourozenci
Závěr: společné i skupinové hodnocení dle programu

Skupina č. 1: V této skupině jsou již pokročilejší malí angličtináři. Součástí programu je také  příprava na Cambridge zkoušky YLE Starters a Movers. Účast na zkouškách není pro děti povinná, nicméně pokud se jich chtějí zúčastnit, je naopak třeba doporučení lektorů tábora. Příprava na zkoušky obsahuje všechny důležité dovednosti pro aktivní komunikaci v angličtině a vřele ji doporučujeme i dětem, které aktuálně zkoušky dělat nechtějí. S úspěchem budujeme kladný vztah dětí k angličtině. Doporučený věk 9-11. Děti jsou individuálně rozřazovány nejen dle věku, ale i dle znalostí.
Lektorka: Jitka Matějková
Skupina č. 2: V této skupině jsou malí angličtináři se začátečnickou nebo mírně pokročilou znalostí. Hlavní myšlenkou a cílem je obklopit děti celý den angličtinou, včetně základních pokynů, otázek i odpovědí na principu„sendvičové metody“ . Tj. překládání anglických  frází a slov do češtiny, aby děti rozuměly a zároveň si přirozeně osvojovali anglické fráze v určitých situacích. S úspěchem budujeme kladný vztah dětí k angličtině. Doporučený věk 6 – 9. Děti jsou individuálně rozřazovány nejen dle věku, ale i dle znalostí.
Lektorka: Anna Hejnová

Věk: 6 – 9 let / začátečnická až mírně pokročilejší znalost Aj, skupina č.2
9 – 11(12) let pokročilejší znalost Aj, skupina č.1
Čas: 9:00 – 16:00 (příchod možný v 8:30, odchod do 16:30)
Lektor: Zkušené lektorky angličtiny našeho vzdělávacího centra/ Jitka Matějková, Anna Hejnová
S sebou: Budeme s dětmi dělat minidialogy s Happy Socks a budeme rádi, když si děti přinesou s sebou jejich vyrobenou ponožku (z předchozích táborů, nebo vyrobte jednoduše doma, inspirace zde), zvoneček ke zvonění, čtvrtku (světlejší barvy dle volby), patentky, budeme dělat adventní kalendář, tedy nějaké ozdůbky, vánoční ornamenty, stužky, dále přezůvky, pastelky, fixy, nůžky, lepidlo, láhev na pití, batůžek, kopii kartičky pojišťovny (pokud jste ji již dříve nedonesli) a podepsané prohlášení o zdravotním stavu dítěte.
Cena: 450,- Kč (350,- Kč + 100,- Kč) / 1 plný den angličtiny bez učebnice Incredible English. V ceně je zahrnut pitný režim, 2x svačina, oběd, pomůcky a odměny.
Platba: Platbu převodem poukažte do 7. 12. 2017 na účet s uvedením jména dítěte a termínu kurzu (č.ú. 512157263 / 0300).
Prohlášení o zdravotním stavu dítěte doneste v den konání tábora vyplněné a podepsané do kanceláře (naproti učebně, vše značeno).
Přihlášku zařazujeme jako platnou po uhrazení kurzovného.
Michaela Krausová
Lektorky Jitka Matějková a Anna Hejnová
Vzdělávací centrum jazz-com, s.r.o.
Jménem dětí i lektorů děkujeme za skvělý oběd a báječnou obsluhu v restauraci Solidní šance, která pro naše děti připravuje vždy velmi chutné menu.