fbpx

Ano, přesně tak. Konference firemního vzdělávání třetího tisíciletí je ze dveřmi a přípravy vrcholí. Po měsících příprav, zajímavých setkání a pečlivého budování programu se těšíme, že zaškrtneme poslední úkoly ze seznamu a 5. ročník konference může začít.

A na co všechno se mohou účastníci těšit?
Konference začíná již 18.5. v 15h workshopy, které vedou naši kolegové, zkušení trenéři a koučové. Petra Meškánová tě naučí techniky, jak pracovat s nepříjemnými pocity při veřejném vystoupení na workshopu Jak prezentovat s chutí a v klidu.
Vladimír Strejček nám ve workshopu Jak procházet aktivně a spokojeně změnami pomůže pochopit změnu jako součást každodenního života a příjemně tak rozšířit naší komfortní zónu. Myslím, že je to po minulém roce plném změn vítaná podpora.
Ráno 19.5. zahájí konferenci senátor parlamentu ČR a starosta města Hluboká nad Vltavou Tomáš Jirsa a po krátkém uvítání předá slovo přednášejícím.
Prof. Milan Zelený mě při setkání ujistil, že jeho přednášky jsou vždy aktuální a tak bude i pro náš tým překvapení, jaké novinky přiveze z New Yorku a promítnou se do přednášky Jak chápat rychlost vývoje a jak se s ní vyrovnat.
Václav Novák, který na loňském ročníku uchvátil celé publikum, má podobný přístup a jeho přednáška Šetřením ještě nikdo nezbohatl nás bude jistě opět inspirovat. Sdělil mi, že se na publikum konference velmi těší a uvítal letošní novinku, blokovou diskuzi na závěr konference.
Lucie Bergerová se s námi podělí o čerstvé zkušenosti přednáškou o změně kultury ve firmě Siko koupelny a Radomil Bábek nás zvedne ze židlí časovanou bombou ve firmách.
U dobré kávy se setkáš nejen s kolegy z jiných firem, ale i s významnými hosty, se kterými můžeš diskutovat u dobrého poledního menu nebo lákavého zákusku.
A pro dámy jsme připravili úžasnou prodejní výstavu šperků z minerálů Zdeny Erbenové. Ta šperky nejen vytváří, ale rozumí “kamenům” a umí poradit pro koho je jaký šperk ten pravý. Neber si příliš velkou hotovost, jinak ji tam zaručeně celou necháš. Skutečně se nedá odolat.
V příjemném prostředí městečka Hluboká i Parkhotelu uprostřed zeleně vítáme všechny, kteří vidí ve vzdělání budoucnost a chtějí pro sebe a pro své nejbližší okolí v tomto ohledu něco udělat.
Přijeďte se setkat s nejlepšími a nechte se inspirovat. Stojí to za to.