fbpx
Personální management pro top manažery je v řadě již pátým workshopem Manažerské akademie „Příprava firmy na období změn“, na který bych Vás ráda pozvala. Akademii na aktuální téma jsme připravili v úzké spolupráci s jedním z nejúspěšnějších krizových manažerů a investorů nadnárodního významu, s panem Václavem Novákem. Školení se koná v pátek 18. 9. 2020 v Hluboké nad Vltavou, v příjemném prostředí Parkhotelu s vynikající kuchyní a pohodlným parkováním.

„Nejlepší odborník na HR ve firmě musí být její šéf.“ A pokud tomu tak není, vždycky to ve firmě někde pokulhává.“, pronesl na jednom z prvních workshopů pan Václav Novák.

Zároveň doplnil, že i když má šéf firmy svého HR manažera a není na řízení lidských zdrojů ve firmě sám, musí velmi dobře vědět, jak a v čem ho může HR podpořit a jaké úkoly má ve své pozici zvládnout.

A právě na toto téma je další z šestice workshopů manažerské akademie pro top management.

Lektor školení manažerů

Workshop připravila a povede zkušená HR manažerka Kateřina Decknerová, která se po desetiletém působení v zahraničí věnovala řízení nových projektů v automotive. Dvanáct let vedla personální oddělení ve výrobních firmách v oborech automotive, elektrotechnika a strojírenství a získala řadu profesních ocenění za realizované projekty.

V sérii workshopů částečně obsahově navazuje na všechny předchozí, včetně nedávného semináře pod vedením pana Nováka.