fbpx

V návaznosti na vládní opatření, která omezila počet osob v uzavřené místnosti, překládáme workshop Toyota KATA v praxi z původního termínu 9. října 2020 na nový termín 13. listopadu 2020.

Vzhledem k velkému zájmu o workshop by se všichni přihlášení nemohli zúčastnit a byla by obtížnější i praktická část workshopu při práci ve skupinách. Maximální počet zúčastněných by totiž mohl být po odpočtu lektora a personálu workshopu maximálně 5.
Nicméně věříme, že nový termín je ten správný. A pokud ti aktuální termín unikl nebo jsi se nemohl/a zúčastnit, otevíráme možnost přihlásit se právě nyní.

Nový termín workshopu Toyota KATA v praxi jako nástroj ke každodennímu zlepšování procesů je 13. 11. 2020. Bude probíhat v Hluboké nad Vltavou v příjemném prostředí Parkhotelu s vynikající kuchyní a pohodlným parkováním.

 A na co se vlastně můžeš těšit? 

“Toyota KATA v praxi” je mimořádným školením Manažerské akademie „Příprava firmy na období změn“. Připravili jsme ji v úzké spolupráci s naším nejúspěšnějším krizovým manažerem a investorem nadnárodního významu, s panem Václavem Novákem.

Workshopem odpovídáme na zpětnou vazbu účastníků naší Manažerské akademie, které zajímá nejen téma celkové restrukturalizace firmy. Ale i postupné změny, které mohou být v kompetenci jednotlivých manažerů, místních firem i dceřiných společností.

Program připravil a workshop povede zkušený manažer pan Michal Mildorf, který pracoval jako specialista přímo ve firmě Toyota Motor Europe. Tady se systém naučil a následně ho implementoval ve výrobní firmě v Čechách.
Na celodenním workshopu nás provede tím, jak krok po kroku vybudovat organizaci, která je schopna autonomně. Dále rychle reagovat na změny a to díky postupné implementaci systému Toyota KATA.Tento systém udělal z Toyoty jednu z nejprofitabilnějších firem na světě.

Spolupráci jsme navázali díky vřelému doporučení RNDr. Zdeňka Przybyly.

V čem je workshop mimořádný?

  • Toyota Kata je skvělý nástroj pro maximální využití lidského potenciálu ve firmě a díky němu můžete se svými lidmi dosáhnout výjimečných výsledků.
  • Je opravdu mnoho podkladů a materiálů k teorii metody Toyota Kata, ale o praktické implementaci se toho z nich příliš nedozvíte. Nicméně ta je samozřejmě klíčová a vyzkoušet si ji je nedílnou součástí našeho setkání.

Co aplikace systému Toyota KATA přinesla Michalu Mildorfovi?

“Radost z toho, že z každodenního experimetování získají pocit zadostiučinění a větší smysluplnosti své práce všichni účastníci. Jednoznačně vede k lepší atmosféře, zápalu pro testování a změnu k lepším operativním, kvalitativním a finančním výsledkům.”

Michal Mildorf

Michal Mildorf

Lektor

Vystudoval České vysoké učení technické v Praze, přičemž dva roky studoval v zahraničí, rok na Union College a následně rok na Universidad Politécnica de Valencia. Zkušenosti se systémem Toyota KATA načerpal ve firmě Toyota Motor Europe, kde pracoval necelé čtyři roky jako specialista na projektové řízení. Byl zodpovědný za plánování a sledování vývoje a přípravy hromadné výroby naftových motorů nové generace pro trh EU. Zde získal zkušenosti s projektovým řízením založeným na širokém procesu tvorby konsensu v rámci globálních projektových týmů. “Přes 8 let pracoval na několika pozicích ve firmě Continental. Začínal jako manažer nových projektů, následovala pozice manažera kvality a poté působil jako výrobní ředitel segmentu pneumatických sedadlových systémů.” Od roku 2019 je na vedoucí pozici Continental Business System, Vitesco Operations ve společnosti Vitesco Technologies.
Program a bližší info o obsahu workshopu včetně komentáře Michala Mildorfa najdeš  na našem webu.

A pokud tě program zaujal, přihlášení příliš neodkládej. Vzhledem k přesunu termínu je workshop již částečně obsazen původně nahlášenými účastníky.

Přeji pozitivní všední dny a budu se těšit na nevšední setkání na Hluboké.