fbpx

Konference Management, znalosti a praxe otevře dveře sálu Parkhotelu Hluboká v novém netradičním termínu, 5. listopadu 2021. K příjemné atmosféře konference přispěje milé prostředí Parkhotelu, skvělá kuchyně, komfortní parkoviště hotelu a blízkost zámeckého parku. Čtyři vážené osobnosti ze světa firemního prostředí a byznysu se s námi podělí o své bohaté zkušenosti z praxe a nechají nás nahlédnout do jejich firemní kuchyně. Od původního květnového termínu již uplynul nějaký čas a určitě o to zajímavější budou jejich přednášky s podtextem aktuálního dění.

Podtitul 8. ročníku konference zní: “Co vše by měl zvládnout manažer moderní doby, aby uspěl v globálním světě.“ a těšit na můžeme na následující přednášející a témata jejich vystoupení:

Ing. Jaroslav Řasa

Základní pilíře stabilní společnosti

První vystupující se s námi rád podělí o to, jak je možné nastavit firmu, aby bez větších šrámů zvládla i náročnější období změn a co je třeba udělat, aby měla firma šanci být dlouhodobě úspěšná.

Mgr. Václav Novák MBA

Na každém příběhu je důležitější konec než začátek

Ve své přednášce se významná osobnost českého byznysu bude zabývat více než aktuálním tématem gigantických změn ve společnosti a nabídne řešení, jak postupovat v době, kdy se firmě úplně nedaří.

Ing. Milan Kostečka

Co dělá lokální firmu silnou a globálně úspěšnou

Dá se úspěšná firma postavit na zmíněných základních kamenech jako je “Tradice, zkušenost, odpovědnost a osobní přístup k zákazníkovi“? Co vše je ještě třeba k vybudování globální úspěšné firmy, kterou krátce po revoluci založil na jihu Čech mladý inženýr? Na tyto otázky přináší odpověď třetí přednášející.

Ing. Stanislav Martinec

Řízení firmy v době trvalých změn a inovací

Jak nastavit systém komunikace v rámci celé firmy jako jednoho týmu a co by měl zvládnout manažer, aby za ním šel celý tým vědomě a s chutí? To je další nadčasové a zároveň velmi aktuální téma listopadového setkání.

Vážení přednášející, stejně jako my všichni, urazili od původního termínu loňské konference pěkný kus cesty a v dalších newsletterech budeme přinášet nejen bližší informace o jejich přednášce, ale přidáme i něco z novinek poslední měsíců. Konferenci vnímáme jako báječnou příležitost pro setkání a diskuze, a tak se vedle přednášejících a kolegů z jiných firem a společností můžeš potkat i se zajímavými hosty, které jsme na listopadové setkání pozvali.

Stejně jako u předchozích ročníků zahajujeme konferenci již den předem tedy, 4. listopadu, tématickým workshopem, který najdeš na webu konference, a kterému věnujeme jeden letní newsletter.

Pokud jsi již na konferenci přihlášen/a, s přihláškou samozřejmě počítáme a v novém termínu je plně platná. Informace i případné změny pro přihlášené zasíláme osobně emailem.

Oficiální prodej vstupenek na webu konference je opět otevřen a pokud nebudeš příliš váhat, vstupenky jsou do konce srpna za příznivější cenu.

Poděkování partnerům konference

Na závěr bychom velmi rádi poděkovali všem partnerům konference za jejich trpělivost a podporu.

Setkej se s těmi nejlepšími na konferenci Management, znalosti a praxe 5. listopadu 2021 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou. Načerpáme společně sílu, energii i motivaci.

partneři konference

Konflikt jako šance na úspěch

Před nedávnem jsme pořádali v Zámeckém golf resortu Hluboká mimořádně zajímavý workshop pod názvem Změna a nejistota jsou jediné dvě jistoty v nejisté době. A protože se jednalo o další výjimečné setkání pod vedením pana Václava Nováka, ráda bych se dnes podělila o...

Jubilejní 10. ročník konference Management, znalosti a praxe už má svůj termín

Ano, je to neuvěřitelné, nicméně aktuální ročník konference Management, znalosti a praxe 2023 na Hluboké  je jubilejním 10. ročníkem. A my už se s kolegy těšíme, že společně se všemi účastníky, hosty a přednášejícími oslavíme krásné 10. výročí skvělými přednáškami,...

Kdo je připraven, není překvapen.

“Co nemůžeme změřit, nemůžeme zlepšit. A v krizi dvojnásob.” je úspěšný workshop Manažerské akademie, na který bych tě dnes ráda pozvala. V program workshopu i tentokrát stavíme na aktuálních tématech, která ve firmách řešíte, a samozřejmě jsme ho rozšířili o další...