fbpx

konference Hluboká nad Vltavou

Návštěva konference Tedx v roce 2012 mě naprosto nadchla a já se rozhodla, že uspořádám svou konferenci o vzdělávání.
Na nástěnku jsem si dala velký nápis KONFERENCE, aby mě myšlenka neopustila ani na okamžik. Tyto velká písmena mě motivovala, abych se každý den posunula ke svému cíli. Dnes tě můžu pozvat na čtvrtý ročník konference na Hlubokou.
A souvislost s cizím jazykem
Dej si jasný a konkrétní cíl. Napiš si ho na papír, na plochu počítače apod. Nepodceňuj to a skutečně si ho napiš. Nejlépe jedním nebo dvěma slovy. Žádné věty nebo myšlenky. Ty rozptylují a není to jasný cíl a signál pro tvůj mozek.
Cíl francouzštináře je třeba “Provence”. Za rok chceš jezdit po Provence a 14 dnů ochutnávat vínko a povídat si s vinaři. Sám/a, bez tlumočníka. Byť lámaně. A začni tím, že si zaplatíš ubytování nebo zájezd na konkrétní termín. Jak se naučit francouzsky, s tím ti poradíme my. Půl roku nebo rok intenzivní přípravy jasným směrem a Provence je tvoje.
Nauč se stanovit si cíl
To samozřejmě není tak jednoduché. Nicméně i s tím ti pomůžeme. Nestanovíme za tebe tvůj cíl. To ani nemůžeme. Ten znáš nejlépe ty sám/a. Ale pomůžeme ti se k němu dobrat. Jak? Jako součást naší Konference firemního vzdělávání nabízíme úžasný workshop Vnitřní nastavení jako klíč k naplnění osobních a profesních cílů. Workshop vedou zkušené koučky Petra Meškánová a Ivana Melenová a já osobně se na něj velmi těším.
Nauč se stanovovat jasné cíle jednou pro vždy a přihlas se na naší konferenci s benefitem workshopu, který je osobně pro tebe.
Jakmile si určíš jasný cíl, máš skvělou motivaci, tah na branku a tím pádem i úspěch.