fbpx

“Nechte lidi optimalizovat jejich práci, pomozte jim a dejte jim volnost. A vždy s nimi hrajte tvrdou, ale férovou hru. – Hlídejte si cash flow a lidi. Tak budete mít sílu, kontrolu i autoritu.” komentoval na začátku svého semináře v červnu Jiří Paštika pozici vedoucího manažera ve firmě, přičemž čerpá ze své dlouholeté zkušenosti řízení firem a společností.

Na zmíněném semináři pod názvem “Co nemůžete změřit, nemůžete zlepšit” zaznělo bezpočet dalších rad a doporučení, o které se tento špičkový manažer s účastníky podělil a uvedl příklady z reálných firem z praxe.

A protože měl celodenní seminář skvělé ohlasy a ve zpětné vazbě se často objevoval návrh na návazný workshop s případovými studiemi, vzniklo zcela neplánovaně pokračování červnového setkání pod názvem “Nastavení a měření klíčových procesů ve firmě v období změn – případová studie.”

Celý den se tak pan Paštika bude s účastníky věnovat případové studii, jak krok po kroku postupovat v nastavování procesů při změnách ve výrobní firmě. Případovou studii strojírenské firmy obohatí i zkušenostmi z dalších výrobních firem.

Podtitul workshopu – „Tvorba ročního Business plánu jako příležitost pro změnu výkonnosti firmy“ vystihuje náboj celého programu a můžeš se těšit na strukturu business plánu včetně doporučených plánovacích modulů.

Workshop se koná 28. srpna 2020 v příjemném prostředí Parkhotelu Hluboká nad Vltavou a přihlásit se můžeš zde na stránkách workshopu.

Program

Dopolední blok č. 1

Klíčové procesy v oblasti personalistiky
Obchodně výrobní plán, sezónní křivka
Změna stavu zásob vlastní výroby
Plán tržeb, přímých a režijních nákladů

“Dobrý manažer se pozná podle minimální odchylky od plánu. A pokud se nedaří, dám tomu dva špatné kvartály a dost. Pak je třeba něco změnit.“

Jiří Paštika

“ING.

“ING.

Absolvent VŠCHT v Praze, MBA získal na PIBS při VŠE Praha.

Od roku 1998 se podílel na řízení firem na pozicích CFO nebo CEO pro skupinu Expandia a Energeticko průmyslový holding (dříve J&T investment). Za více než 20 let praxe to bylo 12 projektů, např. krizové řízení skupiny ČKD Blansko, obnovení těžby v černouhelném dole PG Silesia (PL), restrukturalizace a prodej firem Vlnap a.s. a SERW s.r.o.
Dále se věnuje poradenské činnosti (např. ČSA a.s., Česká spořitelna a.s., AŽD Praha s.r.o., Vítkovice Heavy Machinery, a. élő tippmix kalkulátor s.)
Je ženatý, má tři děti a k jeho koníčkům patří sport a ekologické zemědělství

Manažerská akademie

Oba zmíněné workshopy jsou součástí série workshopů Manažerská akademie pro top management, kterou jsme připravili v úzké spolupráci s panem Václavem Novákem a která probíhá i v letních měsících. Stejně jako v případě pana Paštiky se jednotlivých workshopů ujali zkušení a úspěšní manažeři z praxe.

Z nejbližších témat a termínů si můžeš vybrat již nyní.

21. srpna 2020 Manuál HR 4.0 nové doby pod vedením Kateřiny Decknerové

4. září 2020 Od krize k úspěchu, od smrti k nesmrtelnosti pod vedením Václava Nováka

Pokud tě některé z témat zaujalo, s přihlášením příliš neváhej. Kapacita workshopů je omezena a některé jsou již nyní částečně obsazeny.