fbpx

„Jsme na hraně našeho potenciálu a nutně potřebujeme vytvořit robustní systém technologicky zdatných společností, výrazně zvýšit kvalifikovanost lidí a nezbytně zavést nové technologie,” uvedla na konferenci JCI ČR v Českých Budějovicích Miroslava Kopicová, ředitelka Národního Vzdělávacího fondu (NVF se v současnosti věnuje velmi intenzivně výzkumu tématu Práce v éře digitalizace a byl zpracovatelem Akčního plánu Práce 4.0 pro Vládu České republiky.)

Proběhl výzkum digitalizace firem a my samozřejmě směřujeme k mohutnému převedení práce na roboty a ponechání si té kreativní části.

Bude třeba vybudovat úplně nové pracovní pozice, vést mladé lidi k podnikavosti a otevřenosti se stále něco učit a bude nutno aktualizovat moderní dovednosti. Již nyní je jasné, že to je mnohem větší oříšek, než zavést do firem automatizaci.

Největší nároky budou i v tomto ohledu samozřejmě kladeny na vedení společností a proto v rámci Konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí, ti 16. 5. 2019 na Hluboké exkluzivně nabízíme skvělý workshop pod názvem Manuál šéfa 4.0., na kterém načerpáte ińspiraci pro možné změny, osvojíte si nové techniky a obohatíte svůj styl práce s lidmi. Přihlásit se můžeš již nyní zde.

Workshopem nás provede profesionální koučka a lektorka Kateřina Decknerová. Zde je malá ochutnávka toho, na jaké otázky dostaneš na workshopu odpověď:

  • Proč je občas dobré zapomenout na prezentaci v Powerpointu a začít kreslit?
  • Jak funguje motivace, a jak pomocí teorie trojmozku udržet správnou atmosféru v týmu?
  • Co dělat, aby vaši lidé převzali odpovědnost a rozvinuli svůj potenciál?

“Nejlepším firemním benefitem a trvalou konkurenční výhodou je skvělý šéf. ”

Podrobnější program najdete na stránkách naší konference. Budeme se těšit na všechny, kteří mají chuť se posunout dál a nahlédnout z jiné strany na zaběhnuté rutiny.

Dopřej si ten luxus a zkus změnu. My se vynasnažíme ti ji pomoci uskutečnit.