fbpx

Anneliese Höbarth

Zvládnout změny patří rozhodně k největším výzvám každé společnosti v Čechách i zahraničí. A to v každé době. Neustále se přizpůsobovat trhu, využít strukturální změny firmy k jejímu rozvoji, zavádět moderní technologie…

Nyní máte báječnou příležitost dozvědět se, jak zavádění a řízení změn ve společnostech zvládají zahraniční firmy. A to díky další přednášející naší konference, kterou bych vám dnes ráda představila.
Anneliese Höbarth působí jako interní trenérka komunikace v rakouské společnosti Borealis L.A.T GmbH. Jejím úkolem je sestavovat a vést vnitrofiremní tréninky určené pro rakouskou centrálu i pobočky v dalších 11 zemích.  Jak zvládat změny uvnitř firmy patří momentálně k nejžhavějším tématům, které zpracovává a realizuje v rámci celofiremních školení.
Jsem velmi ráda, že tato zkušená managerka komunikace přijala pozvání na naší konferenci. V její praktické přednášce se s námi podělí o moderní i osvědčené postupy ze své bohaté praxe. Rozhodně si ji nenechte ujít.
Více informací se o její přednášce dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na LinkedINu, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých přednášejících.