fbpx

Proč nevyužít léto a prázdniny k osvěžení cizího jazyka na dovolenou, služební cestu, nebo přípravou na další školní rok? Že nebudeš pravidelně v místě kurzu, vůbec nevadí. Naše 3D e-learningové kurzy můžeš navštívit odkudkoliv.

Stačí se připojit s počítačem a sluchátky s mikrofonem k internetu a budeš v naší virtuální jazykové škole. V zahradní učebně už na tebe bude čekat tvoje lektorka.
Co zažiješ a co tě naučíme? Můžeš si vybrat. – Odcestuješ s námi do virtuálního Londýna, nebo na slunečnou pláž a prožiješ situace tvojí vysněné dovolené. Pojedeš s námi na služební cestu a připravíš se na svou reálnou do ciziny…

V čem je kouzlo 3D e-learningu a v čem je jeho síla?
On-line jazyková výuka a její síla spočívá v jednoduchosti. Pomocí počítače a internetu se připojíš do virtuálního světa Second life, kde již na tebe bude čekat lektorka. Výuka probíhá hlasově (sluchátka s mikrofonem) a písemně. Díky simulacím si nebudeš muset situace představovat, ale přímo je zažiješ. Tento způsob výuky nazýváme 3D e-learning.

Zvol zážitek před klasickou výukou. Ubytuj se v hotelu a nech si ukázat na mapě nejkrásnější místa New Yorku nebo společnost, ve které budeš mít zítra schůzku.
Nemusíš za lektorkou nikam jezdit. Bude tě očekávat v naší virtuální škole, nebo na recepci v hotelu a ty zároveň zůstaneš v pohodlí tvého domova. Díky avatarovi, tvojí postavičce ve virtuálním světě, hovoříš bez zábran po celou dobu s lektorem a ostatními avatary.

Kurzu se účastní max 4 studenti, takže máte větší příležitost zapojit se během kurzu. Ve městech, farmách i v přírodě potkáš rodilé mluvčí z různých konců světa a promluvit s nimi o běžných věcech je naprosto běžné. Do virtuálního světa Second life můžeš zdarma přijít kdykoliv i mimo výuku a vždy máš příležitost se s někým seznámit a hovořit s ním nebo si jen poslat písemný vzkaz.

Nech se uvést do virtuálního světa zážitků v angličtině, němčině nebo jiném jazyce. Reference našich spokojených studentů, fotogalerie z výuky, videa, aktuální příspěvky na našich stránkách a naše úspěšné projekty ve 3D tě určitě přesvědčí.

Navštiv naše stránky a staň se našim spokojeným studentem i ty. Vtáhneme tě do světa.

Kombinaci s docházkovým kurzem a 3D e-learningem rádi doporučíme.

Podívej se na nabídku kurzů

výuka jazyků ve virtuálním světě

Ukázka z lekce Návštěva restaurace