fbpx
Workshop inspirovaný knihou Simona Sineka The Infinite Game

„Potřebujeme lídry,“ prohlásila při rozhovoru se zástupci agentury CzechTrade Miroslava Kopicová, ředitelka Národního vzdělávacího fondu (NVF se v současnosti věnuje velmi intenzivně výzkumu tématu Práce v éře digitalizace a byl zpracovatelem Akčního plánu Práce 4.0 pro Vládu České republiky.)

„Nástup digitalizace a robotizace totiž otevírá další otázky, jejichž řešení překračuje možnosti jednoho člověka či státu. Jednou z nich je smysluplné zapojení lidí do fungování ekonomiky ve chvíli, kdy bude stále více postavená na robotech a umělé inteligenci. A to si neumím představit bez toho, že se do čela celého procesu postaví osobnosti, které dokáží komunikovat celý proces a budou schopni reagovat na aktuální situaci a vývoj,“ doplňuje Miroslava Kopicová. 

Vysoké nároky budou v tomto ohledu samozřejmě kladeny na vedení společností a proto v rámci Konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí, ti 15. 5. 2020 na Hluboké exkluzivně nabízíme workshop pod názvem Jak vést tým nebo firmu v 21. století, na kterém načerpáte inspiraci pro nový úhel pohledu, osvojíte si nové techniky a obohatíte svůj styl práce s lidmi.

Workshopem nás provede zkušená personalistka a lektorka Kateřina Decknerová. Zde je malá ochutnávka toho, na jaké otázky dostaneš na workshopu odpověď:

  1. Osobní vize v pracovním kontextu a jak na ni
  2. Jak utvářet důvěru v týmu
  3. Proč brát konkurenci jako zdroj inspirace a vlastního růstu
  4. Proč je důležité vnímat byznys jako nikdy nekončící hru a jak se liší od fotbalu
  5. Proč se obklopit lidmi, kteří jsou v něčem lepší než já

Skuteční lídři vědí, že nejde o příští kvartál nebo příští obchodní rok. Jde o příští generaci. 

Všem, kteří na sobě chtějí pracovat bych ráda oznámila, že lednový workshop vedený panem Václavem Novákem je již nyní plně obsazen, nicméně budeme mít příležitost se s ním setkat na výše zmíněné květnové konferenci na Hluboké.