fbpx

Ještě nyní mnohým z nás zní v hlavě zajímavé myšlenky a zkušenosti přednášejících z 5. ročníku úspěšné konference Trendy firemního vzdělávání třetího tisíciletí a náš přípravný tým již pracuje na programu 6. ročníku.

O to, jak může posnídat firemní kultura strategii se s námi podělí Hana Kořínková, vedoucí Operational Excellence a Customer Journeys E.ON. Ve své přednášce poodhalí tak cestu ke kulturní transformaci v tradiční energetické společnosti.
A kdo by nechtěl nahlédnout pod pokličku úspěšné a skvěle prosperující firmy a dozvědět se, jak tým zkušených pracuje na změně firemní kultury, jaké tradiční nástroje a postupy používá, jak využívá moderní techniku a co se mu osvědčilo?
S Hanou Kořínkovou jsme se společně setkali v příjemné kanceláři mluvčího společnosti E.ON Vladimíra Váchy a pro mě to byla hodina nabitá zajímavými informacemi a zkušenostmi z praxe ve společnosti sympatické mladé dámy.
Hana Kořínková hned po ukončení studií vstoupila do světa energetiky ve společnosti E.ON, kde začala na pozici Compliance specialisty, později vedla tým Risk managementu a poslední dva roky se intenzivně věnuje transformaci společnosti v rámci iniciativ Operational Excellence a New Way of Working, jejichž principy vychází z lean managementu.
Ve volném čase se věnuje improvizačnímu divadlu, proto věřím, že nás čeká strhující vystoupení a intenzivní kontakt publika a přednášející.
Více informací se postupně dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku a samozřejmě prostřednictvím našeho newsletteru, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých účinkujících. Setkejte se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 18. května 2018 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.