fbpx

Nadace prof. Zeleného ZET Foundation podporuje mladé talenty

S nadšením bych se dnes ráda podělila o velmi zajímavou zkušenost z výjimečné akce, z letního Podnikatelského kempu pro mladé, na který jsem byla pozvána.

Kemp se konal celý minulý týden 17.-23.7. v zámku Vilémov a každoročně ho organizuje a zaštiťuje ZET Foundation ve spolupráci se společnostmi Yourchance a GrowBusiness.
A v čem je kemp tak výjimečný?
Každý rok dostane životní šanci několik mladých talentů, kteří jsou vybíráni  mezi mládeží z dětských domovů. Z několika stovek nominovaných dětí je vybráno 15 šťastných, kteří mají ve škole úspěchy a mají svůj sen nebo dokonce jasnou vizi toho, co by chtěli v životě dokázat a v čem by chtěli podnikat.
Na kempu na ně čeká skvěle propracovaný program toho, jak svůj sen začít realizovat. بوكر اون لاين Od “ostřílení” jejich plánu, zda a v jaké podobě je realizovatelný, přes jednotlivé konkrétní kroky postupné realizace podnikatelského záměru až po přípravu účastníků na roli podnikatele. بيت ٣٦٥ Jednotlivé bloky vedou úspěšní podnikatelé, kteří se nejen podělí o své praktické zkušenosti, ale ještě přidají nezbytnou motivaci.
A co více, umožní účastníkům pracovat v jejich firmě a učit se ve vysněném oboru praxí, než začnou budovat svou vlastní, nebo dokončí školu. لعب قمار
V podvečer každého dne usednou do křesla významní hosté, za všechny mohu jmenovat prof. Milana Zeleného, prof. Jána Košturiaka, Petra Cichoně z Crocodille a další.
Jeden z významných partnerů letního kempu talentů je Česká manažerská asociace, která vyhlašuje každoročně manažera roku a pomáhá svou činností otevírat svět i přítomným  mladým podnikatelům s mottem “od nápadu k podnikání”.
Děkuji prof. Milanu Zelenému a paní Olze Girstlové za mimořádný zážitek. Bude nám ctí se podílet na projektech nadace ZET Foundation.
Přeji příjemné letní dny plné nevšedních zážitků