fbpx
“Tradice, zkušenost, odpovědnost a osobní přístup k zákazníkovi. To jsou základní prvky, na kterých se naše firma zakládá.” prohlásil při našem rozhovoru Milan Kostečka, zakladatel a majitel jihočeské společnosti Kostečka Group spol. s.r.o., která vznikla v roce 1991 a stala se ve svém oboru významným hráčem nejen na českém trhu. Firma, která vznikla na jednom člověku, pak povyrostla na deset, aby už v roce 1997 pod hlavičkou Milana Kostečky pracovalo padesát lidí. Majitel mohl přistoupit k velkým investicím a postavil halu na výrobu tepelných čerpadel, se kterými tenkrát předběhl dobu, a dnes se ukazuje, že to byla správná volba. “Samozřejmě to nebylo vždy jednoduché. První velkou krizí jsme si prošli v devadesátých letech, kdy se přehřála ekonomika, další pak po roce 2008 a uvidíme, co vše s sebou ještě přinese tato neklidná doba.” komentoval s lehkým úsměvem zakladatel velešínské firmy, která se specializuje na klimatizace a tepelná čerpadla.

Setkáme se v květnu na Hluboké

Dá se úspěšná firma postavit na zmíněných základních kamenech jako je “Tradice, zkušenost, odpovědnost a osobní přístup k zákazníkovi? Co vše je ještě třeba k vybudování globální úspěšné firmy, kterou krátce po revoluci založil na jihu Čech mladý inženýr?

Odpovědi na tyto otázky zazní

21. května 2021 na 8. ročníku konference Management, znalosti a praxe, který se bude konat v příjemném prostředí Parkhotelu na Hluboké, kde vedle dalších vážených přednášejících vystoupí i pan Milan Kostečka a podělí se s námi o své bohaté zkušenosti.

Podtitul 8. ročníku konference zní:

„Co vše by měl zvládnout moderní manažer, aby obstál v globálním světě“

a já dodávám, že všichni přednášející jistě okoření svá vystoupení komentářem aktuální situace v Čechách i ve světě.

A na jaké další přednášející se 21. května 2021 můžeme těšit?

Pan Jaroslav Řasa se s námi ve své přednášce “Základní pilíře stabilní společnosti pro období krize a změn” podělí o to, jak nastavit firmu, aby bez větších šrámů zvládla i náročné období krize a co je třeba udělat, aby měla firma šanci dlouhodobě uspět ve světě, který se od základů mění.

Na každém příběhu je důležitější konec než začátek” říká pan Václav Novák a ve své přednášce se bude zabývat více než aktuálním tématem gigantických změn ve společnosti a nabídne řešení, jak postupovat v době, kdy se firmě úplně nedaří.

Pan Stanislav Martinec, ve svém vystoupení otevře svou “firemní kuchyni” a podělí se s námi o to, jak vidí “Řízení firmy v době krize a trvalých změn.“

Poděkování partnerům konference

Velmi ráda bych poděkovala partnerům naší konference, kteří se rozhodli podpořit následující ročník 2021. Kromě toho, že je tento ročník dlouho očekávaný, bude rozhodně netradiční a kromě skvělých přednášejících na něm potkáš mnoho zajímavých hostů v publiku. Nenech si ujít setkání se zajímavými osobnostmi světa byznysu a objednej si svou vstupenku již nyní.

Vstupenky zakoupené v předchozích období jsou automaticky platné pro termín 21. května 2021.

Setkej se s těmi nejlepšími na konferenci Management, znalosti a praxe 21. května 2021 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.

Specifika interkulturní komunikace mezi česky a německy mluvícími kolegy

Pokud více spolupracuješ s kolegy nebo partnery z jiné země, určitě mi potvrdíš, že je někdy obtížné se úplně pochopit s německým kolegou, i kdyby mluvil skvěle česky. Nepomůže ani to, když oba mluvíte dobře anglicky. O jakém tipu hovořím? Každý národ má své jedinečné...

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...

Blíží se Mezinárodní den žen

Pozor všichni! Blíží se Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března. Nezapomeňme na všechny ženy, které nás obklopují - maminky, babičky, sestry, kamarádky, kolegyně, a všem jim popřejme.