fbpx

V dnešním newsletteru mám báječnou zprávu pro všechny angličtináře, kteří angličtinu běžně používají ve firemní praxi a přesto ještě chtějí výrazně zvýšit svou úroveň komunikace v angličtině. A to nejen rozšířit slovní zásobu, naučit se nové fráze nebo trénovat konverzaci. Myslím opravdu zvýšit úroveň komunikace jako takové.

Umět jasně a správně sdělit svou myšlenku, dodat lehkost a přirozenost jednání s partnerem nebo zákazníkem, nebo vyjednat výhodné podmínky spolupráce.

Jak toho dosáhneme? Přirozeným spojením angličtiny a soft skills. Jednoduše se připravíme na různé reálné situace ve firmě, které následně v angličtině všichni účastníci našich kurzů sehrají pod vedením lektora a trenéra.

Vyjednávat v angličtině a češtině není totéž

A o to právě jde. Nejen studenti našich specializovaných intenzivních kurzů, ale i vědci jednoznačně potvrzují, že každá neznámá při náročnějším jednání hraje roli. Pokud máme tedy za sebou trénink vyjednávání v češtině, neznamená to automaticky, že zkušenosti z něj dokážeme plně využít i v angličtině. Právě řešení reálných situací úplně vtáhne účastníky kurzů do děje, a “zapomenou”, že mluví anglicky. Tak se velmi efektivně učí další dovednosti jako techniky vyjednávání, argumentace apod. Následné uplatnění v reálných situacích je pak přirozené. Tedy neruší nás fakt, že vše probíhá v jiném jazyce a “naskočíme” na prožitou zkušenost.

Nová série kurzů pro pokročilé angličtináře

Kurzy angličtiny, které jsme rozšířili o blok soft skills dovedností měly v minulém roce velký úspěch. Proto jsme se rozhodli připravit pro tento rok novou sérii celodenních kurzů, Angličtina pro pokročilé se soft skills.

Co se naučíš

Kurzy neopakovatelnou formou spojují náročnější gramatické jevy i fráze v angličtině s aktuálním tématem firemní praxe. Prvním tématem je komunikace, řešení obtížných situací ve firemní komunikaci, následují témata vyjednávání a koučink.

Výhody kurzu

Není nad to, když jsme ponořeni v diskuzi nebo řešíme zajímavé téma a ani si nevšimneme, že mluvíme anglicky nebo jiným cizím jazykem. Mohu říci, že zvládneme dva kurzy v polovičním čase. A dokonce s dvojnásobným efektem.

Maximální počet studentů je 4.

O správnou gramatiku a fráze se postará zkušený lektor angličtiny.
Trenér zajistí to, že na konci kurzu dokážeš zvládnout obtížné jednání, přijímat kritiku, nebo domluvit výhodné podmínky i cenu, se kterými budeš spokojen/a.
Následující termíny jsou zde témata soft skills budou vždy pro dva termíny kurzů volně navazovat.

Kurz povede zkušená lektorka angličtiny Zuzana Kovářová, která vedla i startovní sérii těchto kurzů v roce 2017 a má bohaté zkušenosti s vedením firemních kurzů i vedením kurzů angličtiny na vysoké škole.

Soft skills část kurzů povede zkušený trenér, kouč a konzultant Vladimír Strejček. Pracoval 15 let ve vrcholném managementu velké společnosti a své zkušenosti opírá o znalost českého prostředí i prostředí nadnárodních korporátů.

Přednášející konference Management, znalosti a praxe

Přednášející konference Management, znalosti a praxe

Ráda bych tě osobně pozvala na jubilejní 10. ročník naší konference Management, znalosti a praxe, který se koná 19. května 2023 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.Letošní podtitul konference zní “Smysluplné moderní technologie v praxi” a umožní nám v mnohém ohledu...

Specifika interkulturní komunikace mezi česky a německy mluvícími kolegy

Specifika interkulturní komunikace mezi česky a německy mluvícími kolegy

Pokud více spolupracuješ s kolegy nebo partnery z jiné země, určitě mi potvrdíš, že je někdy obtížné se úplně pochopit s německým kolegou, i kdyby mluvil skvěle česky. Nepomůže ani to, když oba mluvíte dobře anglicky. O jakém tipu hovořím? Každý národ má své jedinečné...

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

15 tipů pro úspěšné zvládnutí angličtiny a němčiny

Naučit se nový jazyk nebo zlepšit své dovednosti může být někdy celkem náročné, ale existují způsoby, jak si to usnadnit. Je důležité nevytvářet si další překážky, které nám mohou v pokroku celkem účinně bránit. Není nad to, když si umíme sami sobě pěkně zatopit…...