fbpx

O průmyslu 4.0, co firmy čeká a jak se na nadcházející změny připravit, přijede na konferenci Firemní vzdělávání ve třetím tisíciletí 19. května 2017 v Hluboké nad Vltavou přednášet a diskutovat Radomil Bábek, generální ředitel a předseda dozorčí rady podnikatelské skupiny VZK Group. Tuto skupinu tvoří 10 společností. Jejich společným jmenovatelem je poskytování poradenství a služeb v oboru řízení a rozvoje organizací a lidských zdrojů.

Radomil Bábek pomáhal budovat několik úspěšných společností (Everesta, ECS Eurofinance, Marketeers, Inboox, Eyrie a další), jejichž vedení již z větší části předal mladším partnerům. Své zkušenosti krizového managera, “rozjížděče”, poradce a kouče nyní předává v rámci VZK Group, která pomáhá v rozjezdu novým či mladým firmám a investuje do nich. Je přesvědčen, že firmy a jejich zaměstnanci jsou motorem ekonomiky ČR. Proto s přáteli založil Asociaci podnikatelů a manažerů, jíž se stal předsedou.
Při našem odpoledním setkání v Národní kavárně v Praze jsme se při živé diskuzi dostali na několik žhavých témat, které firmy v současné době řeší. Jedním z nich byl stále aktuálnější Průmysl 4.0. Myšlenka “chytrých továren” povede díky automatizaci k velkým změnám na pracovním trhu. Proto se bude Radomil Bábek ve své přednášce věnovat tomu, jak se mají firmy připravit na jednoznačný trend digitalizace a automatizace výroby, a jak by se měla tzv. čtvrtá průmyslová revoluce projevit ve vzdělávání a přípravě zaměstnanců všech společností.
Setkej se s nejlepšími.
Více informací o připravovaném ročníku konference i jednotlivých účinkujících naleznete na konference.jazz-com.cz.
Přijeď 19. května 2017 na Hlubokou na Konferenci firemního vzdělávání a získej tak odpověď na otázky týkajících nejaktuálnějších témat vývoje firem a Průmyslu 4.0. Zúčastni se přednášky i diskuse s profesorem Milanem Zeleným a Václavem Novákem, který doslova uchvátil publikum na konferenci 2016.
Přihlásit se můžete již nyní. Registruj se ještě dnes na našich stránkách zde a setkej se s těmi nejlepšími na konferenci Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí 19. května 2017 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.