fbpx

tabor14
Povězte vráně Norton, jaké máte doma místnosti a co v nich všechno děláte. Jednodenní příměstský tábor.

Termín: 13. prosince 2014
Program: Vyprávění, hry, písničky, jazykové a pohybové aktivity, kreativní projekt. Děti budou mít během dne 4 hlavní aktivní anglické bloky formou hry.
Učebnice: Na děti se těší vrána Norton a přátelé ve cvičebnici/kopie vybraných stránek na kurz z cvičebnice 30 Kč.
Pokud cvičebnici ještě nemáte, připravíme pro Vaše dítě kopie. Prosím, uveďte tuto informaci do přihlášky do poznámek.
Cena kurzu: 450,- Kč (350,- Kč + 100,-) / 1 plný den angličtiny bez učebnice +30Kč za kopie stránek z cvičebnice Incredible English. V ceně je zahrnut pitný režim, 2x svačina, oběd, pomůcky a odměny. Přihlášku s žádostí posílejte nejpozději do 5. 12. 2014. Upřednostněny budou přihlášky dřívějšího data.
Místo: Objekt ZŠ Hluboká nad Vltavou
Věk: (6)7 – 9 let
Čas: 9:00 – 16:30 (příchod možný 8:30, odchod do 16:30)
Lektor: Zkušená lektorka angličtiny naší jazykové školy / Ing. Jitka Matějková
S sebou: Cvičebnici Norton / Pokud učebnici momentálně nemáte, uděláme dětem kopie pro daný kurz v hodnotě 30Kč. Není to povinnost, ale zkuste si přinést razidla na papír a razítka, stužky, něco typického na Vánoce (drobnost). S sebou dětem zabalte přezůvky, pastelky, nůžky, lepidlo, láhev na pití, batůžek, kopii kartičky pojišťovny (pokud jste ji již dříve nedonesli) a podepsané prohlášení o zdravotním stavu dítěte.
Platba: Platbu převodem poukažte do 10. 12. 2014 na účet s uvedením jména dítěte a termínu kurzu (č.ú. 512157263 / 0300). Osobně můžete přihlášku i platbu předat v kanceláři na Hluboké po dohodě na čísle 607 724 625.
Přihláška: Zašlete prosím přihlášku na email info@jazz-com.cz, nebo adresu školy. Přihlásit se můžete i elektronicky zde na stránkách jazykové školy jazz-com.
Prohlášení o zdravotním stavu dítěte doneste v den konání tábora vyplněné a podepsané do kanceláře (naproti učebně, vše značeno).
Přihlášku zařazujeme jako platnou po uhrazení kurzovného.

Přihláška

Error: Contact form not found.