fbpx

Trendy ve firemním vzdělávání

Mezinárodní konference vzdělávání na Hluboké 2016

Utvořit si svou vlastní jasnou vizi, kudy chci jít, ať už v privátní nebo profesní sféře není snadné.

Být o ní bytostně přesvědčen a tak jí věřit, že ji žijete každý den a i přes neúspěchy neustáváte a nezpomalujete tempo, abyste svou vizi uskutečnili, to chce opravdu silnou víru, vagón energie a pytel motivace. A právě na naší konferenci máte skvělou šanci setkat se s mladou dynamickou dámou, které se daří své vize HR managera realizovat. Každý nezdar nebo odpověď “To nejde” ji motivuje k další akci.
Ráda bych Vám tímto představila pátého přednášejícího naší konference paní Alenu Chvátalovou, která by se s námi ráda podělila o to, že stojí za to za svou vizi bojovat a že v tom rozhodně nejsme sami.
Alena Chvátalová působí jako vedoucí personálního a mzdového oddělení CZ závodů ve firmě IDEAL Automotive Bor, s. r.o. a do automotive přišla ze zcela jiného oboru.
Osobně se velmi těším, na její vystoupení Co může dokázat HR Manager ve velké společnosti automotive plné energie a nadšení, protože každý z nás má na své cestě slabou chvíli a potěší ho podpora a motivace od těch druhých.

Přihlásit na konferenci se můžete již nyní. Registrujte se ještě dnes na našich stránkách zde a setkejte se s těmi nejlepšími.

Více informací se dozvíte na našich webových stránkách, Facebooku nebo na LinkedINu, kde průběžně uveřejňujeme informace o připravovaném ročníku i jednotlivých přednášejících.

Konference Trendy firemního vzdělávání ve třetím tisíciletí
20. 5. 2016 v Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou.